Päťhviezdičkový hotel Calista Luxury Resort je výnimočný nielen svojimi prvotriednymi službami, ale i ojedinelou architektúrou a neprehliadnuteľným dizajnom.

Práve preto nesie tento luxusný rezort meno bohyne krásy „Calisty“, dcéry arkadského kráľa Lykáóna, ktorá bola zároveň najkrajšou ženou v kráľovstve.

Hotelový komplex Calista Luxury Resort má skvelú polohu, nakoľko je situovaný priamo pri nádhernej súkromnej piesočnatej pláži, nachádza sa iba 4 km od mesta Belek, len 27 km od medzinárodného letiska v Anatalyi a 35 km od samotného centra miliónového mesta Antalya.

Za spomenutie stoja zaiste prvotriedne služby novopostaveného rezortu, čoho dôkazom je vstupná hala s nonstop recepciou. Samozrejmosťou je možnosť prenájmu trezorov alebo úschovy batožiny.

Ak by sa vám more zunovalo a chceli by ste zmenu, sú vám k dispozícii 3 vonkajšie bazény (z toho jeden detský), 2 kryté bazény (z toho jeden pre deti) menší aquapark s niekoľkými toboganmi, slnečná terasa, sprchy, matrace, ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo.

Ak by ste sa chceli kedykoľvek občerstviť, môžete využiť služby 9 barov, ako napr. bar pri bazéne, plážový či nočný bar. Nakoľko každý preferuje inú formu zábavy, je všetkým ubytovaným k dispozícii diskotéka, turecká kaviareň, cukráreň, obchodná pasáž s bankomatom, konferenčná miestnosť, spoločenská miestnosť s TV, internetová kaviareň, kino, amfiteáter s dennými a večernými animáciami a živou hudbou.

Tí, ktorí i na dovolenke chcú svoj čas venovať nielen relaxu, ale i vzdelávaniu sa, môžu sa zapojiť do rôznych kurzov, ako napr. DJ-ský, kurz varenia, tanca, miešania drinkov, či hodiny tenisu. Príjemnú atmosféru zažijete aj na organizovaných záhradných či plážových párty. Rezort je skvele pripravený nielen pre páry, ale i pre rodiny s deťmi, čoho dôkazom je niekoľko miniklubov určených pre tých najmenších. Vyblázniť sa tiež môžu aj tí najväčší fanúšikovia karaoke.

Pre športovcov sú k dispozícii osvetlené tenisové kurty, multifunkčné ihrisko, herňa (play station, počítačové hry), bowling, fitnes a pre najmenších detské ihrisko. V širšom aj užšom okolí hotela je niekoľko golfových ihrísk pre nadšencov golfu. K dispozícii sú i plážové a bezmotorové vodné športy zadarmo, ako napr. volejbal, gymnastika v mori, katamarán, kanoe a surfing.

Motorové vodné športy ako parašutizmus, parasailing, jazda na banáne a vodné lyžovanie sa platí osobitným poplatkom. A aby toho nebolo málo, spomeňme ešte aerobik, aqua gymnastiku, basketbal, vodné pólo, mini futbal, biliard. stolný tenis či stolný hokej.

Gurmáni si môžu pochutiť na špecialitách hlavnej reštaurácie a ďalších siedmych „a´la carte“ reštaurácií (turecká, talianska, medzinárodná, dary mora, ďaleký východ, kuchyňa južnej Ameriky, gril).

Komplex s 586 izbami ponúka široké možnosti výberu podľa nárokov a požiadaviek každého návštevníka. V ponuke sú najčastejšie 2-lôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (42 m²) s balkónom (10 m2). Pomerne veľký záujem je taktiež o suity pre maximálne tri osoby (70 m²).

Ak máte radi väčší priestor, využite ponuku rodinných mezonetových izieb určených pre maximálne 4 osoby (80 m²) alebo súkromné vily. Izby sú vybavené centrálnou klimatizáciou, kúpeľňou s vaňou a sprchou, WC, toaletnými potrebami, make – up zrkadlom, sušičom na vlasy, LCD televízorom s TV/SAT, WIFI, LAN internetom, telefónom, trezorom, minibarom, kobercom, balkónom a uvítacím košom ovocia a fľašou vína pri príchode. Izby sú bezbariérové a denne upratované.

Ak si na dovolenke neváhate za služby priplatiť, môžete využiť služby zmenárne, obchodu so suvenírmi, minimarketu, butiku, klenotníctva, zlatníctva, služby požičovne automobilov, služby práčovne, čistiarne a žehlenia odevov.

Prvotriedny relax zažijete v luxusnom spa centre, ktoré ponúka masáže, saunu, jacuzzi, fitnes, parné a turecké kúpele, kozmetické procedúry, salón krásy, kaderníctvo i služby lekára.

Kvalitu služieb hotela potvrdzuje i skutočnosť, že počas summitu G-20 strávil v rezorte jednu noc v kráľovskom apartmáne americký prezident Barack Obama, spoločne s ďalšími 550 zástupcami americkej delegácie. Pri tejto príležitosti boli všetky izby v hoteli Calista Luxury Resort vyhradené len pre americký tím.

Hotelový región Belek bol na základe summitu G-20 označený za bezpečnú zónu v zahraničí označovanú ako „redzone“. Prezident Obama po príchode do hotela nevynechal ani cvičenie vo fitness centre. Generálny riaditeľ spoločnosti Calista Ali Kızıldağ povedal, že tím USA poďakoval hotelu za jeho služby a vyjadril svoje uznanie.

Ak radi trávite letnú dovolenku obklopení kvalitným servisom na veľmi vysokej úrovni, špičkový Calista Luxury Resort vám potom rozhodne odporúčame.

Hotelový komplex s výbornou polohou, skvelým personálom a prvotriednymi službami, zaručí príjemnú a pohodovú dovolenku aj tým najnáročnejším dovolenkárom.

Pridaj komentár