Zastavte starnutie pleti s novinkou Suprême Jeunesse od Payot!

181
Zastavte starnutie pleti s novinkou Suprême Jeunesse od Payot! 3

 

Dajte stopku vráskam a nedokonalosti pleti s novou radou od kozmetiky Payot! Vďaka stresu, zlému životnému štýlu, slnečnému žiareniu a znečistenému ovzdušiu nasáva pokožka omnoho viac škodlivín, ako by mala. Nedovoľte, aby vás pohltil moderný stres, ktorý uberá na vašej kráse!

 

Zastavte starnutie pleti s novinkou Suprême Jeunesse od Payot!

zabrante_starnutiu_pleti_payot_mmagazin1

Laboratóriám Payot trvalo niekoľko rokov, kým vytvorili dokonalú kombináciu jedinečnosti a výkonu, ktorá posilní mladosť. Suprême Jeunesse odhalí mimoriadne účinky bielych kvetov magnólie, orchidey a carcininu, ktoré predstavujú zdroj nekonečnej regenerácie pleti. Vedci skúmali tieto rastlinné zázraky, aby lepšie porozumeli ich tajomstvu a spoznali výnimočné účinky pre pleť. Omladzujúce klenoty boli vybrané medzi 1100 rôznych odrôd pre svoje koncentrácie v aktívnych molekulách.

zabrante_starnutiu_pleti_payot_mmagazin2

Novinka chráni pred oxidačným stresom tým, že na seba viaže voľné radikály a napráva škody, ktoré napáchali. Tiež stimuluje tvorbu reparačných proteínov pôsobiacich na DNA a znižuje výskyt chronických zápalov pokožky. V rade produktov  Suprême Jeunesse sa nachádza to najlepšie z anti-aging aktívnych zložiek a to hnedá morská riasa a sieťovaná kyselina hyalúronová  zabezpečujúca hydratáciu, extrakty z riasy Wakame, spevňujúce pleť a vitamín C, ktorý zmierni pigmentové škvrny a rozžiari pokožku.

zabrante_starnutiu_pleti_payot_mmagazin3

Štyri receptúry novej generácie, ktoré povolávajú nové anti-aging účinky k účinnému boju proti známkam starnutia. Vrásky, povädnutá pleť, pigmentové škvrny, hyperpigmentácia či dehydratácia vás už nemusia strašiť! Komfortná perleťová textúra spája prírodu a technológiu.

zabrante_starnutiu_pleti_payot_mmagazin5

Suprême Jeunesse je symbolom jemnej parfumácie starostlivého výberu: iskrivé tóny s nežným srdcom plným ženskosti, zahriate notami pižma, vanilky a malín. Jednoducho upokojujúce potešenie pre vaše zmysly.

[payot.com]

Pridaj komentár