Príde priamo z Austrálie! Jeden z najvýnimočnejších živých vystupujúcich, showman a legenda v jednom! Skvelý Timmy Trumpet zažiari už o pár dní po prvýkrát v Bratislave.

Timmy je víťazom prestížnych ocenení. Jeho predaje presahujú hranicu multi-platiny a v najznámejšej ankete DJ Mag Top 100 je zaradený v TOP50.

Jeho debutový hit ‚Freaks‘ má do dnešných dní vyše 100 miliónov prehratí na Spotify, ovládal rebríčky v desiatich krajinách a stal sa najpredávanejším songom v histórii Ministry of sound Australia.

Po pár rokoch môžeme uznať, že to bol iba začiatok Timmyho slávy vo svete EDM. Spolupracoval s menami ako KSHMR a Carnage na singli ‚Toca‘, s MAKJ vydali hit ‚Party Till We Die‘, s Hardwell-om, Vini Vici, Blasterjaxx a mnoho ďalšími.

Jeho hity podporujú priam legendárne mená od Armina Van Buurena, až po Steveho Aokiho a zaznievajú na najväčších pódiách prestížnych festivalov.

Vystúpi aj MaireeMairee už zažil obrovské festivaly, vypredané kluby či hrania v kluboch v zahraničí! Okrem toho, že je jedným z najlepších a najznámejších DJ-ov na Slovensku, je tiež veľmi úspešným producentom a to dokazuje aj jeho najznámejší hit “PAPAPA”, ktorý presiahol neuveriteľných 11 miliónov zhliadnutí na Youtube, či podpora od svetových mien ako sú Tiësto, Fedde Le Grand alebo Martin Garrix!


M magazín.sk vám pri príležitosti toho výnimočného hudobného sviatku na Slovensku prináša jedinečnú súťaž o 2 lístky do sektoru A na bratislavský koncert Timmyho Trumpeta, ktorý prebehne 18. apríla v Incheba Expo Bratislava. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
  3. Do komentára pod článok nám napíšte názov mesta, v ktorom sa Timmy Trumpet narodil

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do večera 17. apríla 2019! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

Pridaj komentár