Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Tušili ste, že až 70% výskumníkov spoločnosti Avon sú práve ženy? Tie pravidelne prichádzajú s novinkami a inováciami aj v oblasti starostlivosti o pleť. Portfólio Avon Oxypure sa teraz rozrastá o jedinečné výrobky obohatené o extrakt z morských rias. Prečo práve morské riasy? Nielenže pôsobia na pleť antioxidačne a hydratačne, ale aj upokojujúco a výživne. Ak túžite po luxusnej starostlivosti vo dne i v noci, nenechajte si tieto klenoty ujsť. Doprajte svojej pokožke rozmaznávanie, aké si zaslúži.

Zvoliť správnu starostlivosť o pleť je častokrát ťažšie, než sa na prvý pohľad môže zdať. Nechajte sa inšpirovať novinkami z rady Avon Oxypure. Objavte dokonalú starostlivosť o vašu pleť, ktorá vďaka okysličujúcemu komplexu a výťažkom z rias obnovuje zdravý jas pleti. Novinky, ktoré sú plné prírodných zložiek, odporúča aj dermokozmetička Ivana Šiket: „Značku Oxypure odporúčam, pretože neutralizuje škodlivé vplyvy oxidačného stresu a patogénov z vonkajšieho prostredia, ktoré spôsobujú predčasné starnutie pleti.“

Čistiaca pleťová maska Oxypure

Objem: 7 ml, Bežná cena: 7,90 €

Čistiaca pleťová maska pleť hĺbkovo čistí a osvieži už v priebehu niekoľkých sekúnd. Výsledkom je čistá a žiarivá pleť.

Okysličujúca čistiaca pleťová pena Oxypure

Objem: 150 ml, Bežná cena: 6,50 €

Okysličujúca čistiaca pleťová pena pleť hĺbkovo čistí bez vysúšania, rozpúšťa nečistoty a make-up a navyše obnovuje jej vyvážený a hladší vzhľad.

Hydratačný ochranný pleťový sprej Oxypure

Objem: 100 ml, Bežná cena: 7,90 €

Antioxidačný pleťový sprej sa postará o okamžitú hydratáciu a osvieženie vašej pleti počas dňa a taktiež aj po nanesení make-upu.

Pri príležitosti predstavenia noviniek z radu Avon Oxypure, Vám v spolupráci s kozmetickou značkou AVON prinášame jedinečnú súťaž o 3 balíčky produktov, určených pre hydratačnú a okysličujúcu starostlivosť o pleť. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“

2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný

3. Do komentára pod článok nám napíšte, aký kozmetický prípravok ste počas tohto leta najviac využívali

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do piatku 27. augusta 2021! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!!!

3 KOMENTÁRE

Pridaj komentár