Doba sa zrýchľuje, tlak na výsledky sa zväčšuje, množstvo stresorov narastá, únava a vyčerpanie nás začína ovládať a mnohí z nás si kladú otázku: Ako mať dostatok energie?

Aby sme to všetko dokázali zvládnuť, potrebujeme energiu. Množstvo energie. Snažíme sa ju doplniť rôznymi rýchlo dostupnými spôsobmi. Väčšina z nich však nie je zdraviu prospešná. Skôr naopak. Pri dlhodobom užívaní vytvára závislosti a zvyšuje sa riziko rôznych ochorení. Toto si však málokto uvedomuje.

„Môj cieľ bol jasný. Vytvoriť nápoj, ktorý bude prospešný zdraviu, vitalite a dodá telu potrebné množstvo energie na zvládnutie náročných úloh dnešnej doby. Podarilo sa to a vznikol Winson Energy. Na jeho dlhodobej príprave a testovaní sa podieľali lekári a odborníci na optimálnu výživu – na základe najnovších vedeckých poznatkov,“ hovorí o produkte Andy Winson.

Winson Energy vychádza z prirodzenej potreby súčasnej doby. Mať dostatok energie počas celého dňa a to zdravým a prirodzeným spôsobom. Okrem optimálnej stravy, vhodnej pohybovej aktivity a správneho myslenia, je Winson Energy ideálnym prírodným nakopávačom celodennej energie.

Výživový doplnok Winson Energy je určený dospelým jedincom na podporu energie a vitality. Neobsahuje lepok, umelé farbivá, príchute, sóju, zvyšky orechov, arašidov, vajec, laktózu, GMO a iné alergény. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

M magazín.sk vám prináša jedinečnú súťaž o Winson Energy Natural Power Drink. Objem jednej fľaše je 500 ml pri odporúčanej dennej dávke 10 ml. Balenie tak vydrží až na 50 dní. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
  3. Do komentára pod článok nám napíšte vašu doterajšiu skúsenosť s výživovými alebo energetickými doplnkami

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do 5.4.2019! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

Pridaj komentár