Nový rozprávkový príbeh nás zavedie do malého pokojného mestečka Švindľov, kde miestni ľudia žijú svojim bežným životom remeselníkov a sedliakov a možno ani netušia, že všetky ich priestupky a hriechy sú starostlivo monitorované miestnou pekelnou pobočkou Šupvidly. Hriechy v pekle zapisuje, spravodlivo a neomylne, kúzelné pero z kohúta samotného Lucifera. Každý hriešnik má v pekle založenú vlastnú zložku a vždy, keď sa zložka zaplní, čertovské komando si nasadí kúzelné rohy a chvost a vyrazí na povrch, aby hriešnika priviedlo do pekla.

Zapojte sa do súťaže a vychutnajte si na vlastnej koži kúzlo Čertovského pera!

Jedného dňa však čertovské pero prestane fungovať. Lucifer sa rozhodne poveriť doručením nového čertovského pera na pobočku trocha zmäteného čerta Bonifáca. Je to najlepšia úloha, aby sa mladý čert ostrieľal v ľudskom svete.

Žiaľ, prvá Bonifácova skúsenosť v mestečku je, že mu miestny podvodník kúzelné pero ukradne.

Spustí sa rad udalostí, kedy mestečko ovládnu miestni špekulanti, lenivci a podvodníci, ktorým sa dokonca podarí uväzniť aj samotného vládcu pekiel. Ostáva už len na Bonifácovi, aby v sebe našiel odvahu a lásku, oslobodil mestečko i Lucifera a získal si ruku krásnej Grétky.

Pri príležitosti uvedenia novej českej rozprávky Čertovské pero do slovenských kín, vám M magazín.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Continental film, prináša skvelú súťaž o 2 lístky na túto filmovú novinku, ktorú si budete môcť vychutnať v skvelej kvalite kín CINEMAX. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
  3. Do komentára pod článok nám napíšte názov vášho obľúbeného filmu, v ktorom zažiaril skvelý český herec Ondřej Vetchý

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do pondelka 14. decembra 2018! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

1 KOMENTÁR

Pridaj komentár