Zháňate ideálny darček na Valentína? Pochúťky od Mixit rozbúchajú srdce vám i vašej polovičke! Netradičné kombinácie surovín vytvoria mix chutí, ktoré sa stanú rovnako nezabudnuteľným ako moment, kedy ste sa prvýkrát uvideli. Roztancujte svoje chuťové bunky a ochutnajte Love Berry Crème boule, Elixír z lásky, Valentínsku granolu alebo Chrumkavé mandle v jogurte s jahodovým prachom.

Love Berry Crème boule

Obľúbená krémová gulička z výberových datlí plnená zamatovým krémom prichádza opäť na scénu a to s novým sladkým srdcom. Oslávte sviatok zamilovaných vo francúzskom štýle – s vášňou, eleganciou a pochúťkou, ktorá obmäkčí i srdce z kameňa. Sladká chuť kešu vyvážená jemnou kyslosťou malín a exotikou v podobe kokosu, zmení každý okamih na nezabudnuteľný zážitok. A to nie je všetko. Na valentínsky večierok zavítala i esencia guarany, ktorá dodá silu a odhodlanie na nejedno romantické gesto.

Love Berry Crème boule, na e-shope 30 g za 1,15 €

Elixír z lásky

Každoročný evergreen je tentokrát v novom šate! Ako každý rok v ponuke Mixit nájdete elixír, z ktorého sa vám podlomia kolená – tento rok navyše dojmú zamilované hrdličky na obale. V ňom nájdete chrumkavú zmes ovsených lupienkov, corn flakes v bielej i mliečnej čokoláde, kokosových chipsov, ružovej ruby čokolády a množstva farebného lyofilizovaného ovocia. To všetko okorenené mletou guaranou pre doplnenie energie. Ochutnajte Elixír z lásky a prebuďte v sebe pravého romantického superhrdinu.

Elixír z lásky, na e-shope 550 g za 9,59 €

Mandle v jogurte s jahodovým prachom

Tieto mandle od Mixit sú ozajstní dobrodruhovia vo svete delikates. Akonáhle sa uchýlili do jogurtového krytu, narazili na búrlivý vietor jahodového prachu a vytvorili tak explóziu chutí, ktorú si zamiluje každý nadšenec zdravého maškrtenia. Rozveseľte svoju spriaznenú dušu alebo si doprajte sladkú radosť sami – veď láska k dobrému jedlu je tá najúprimnejšia.

Mandle v jogurte s jahodovým prachom, na e-shope 240 g za 7,89 €

Zamilovaná granola z pece

Mixit nezabudol ani na raňajkových nadšencov. Valentínska granola s výnimočným mixom chutí, vám ráno dodá dávku amoru a energie na celý deň. Kombinácia čakanky nielen zasýti, ale dodá i potrebnú vlákninu, zatiaľ čo čokoládové hobliny s kokosovými chipsami a corn flakmi v bielej čokoláde osladia každé chrumnutie. A čo také lyofilizované jahody a maliny! Ich jemná kyslosť dodá raňajkám tú správnu sviežosť a chuťovú rozmanitosť.

Zamilovaná granola z pece, na e-shope 240 g za 6,39 €

Či už Valentína slávite so svojou polovičkou alebo sa snažíte očariť vlastné chuťové poháriky, Mixit vás nenechá v štichu. Preskúmajte valentínsku edíciu a vychutnajte si svoj obľúbený mix.

Pridaj komentár