Zákulisie Victoria´s Secret Show odhaľuje sexi telá svetoznámych modeliek

354
Zákulisie Victoria´s Secret Show odhaľuje sexi telá svetoznámych modeliek 2

Jedna z najočakávanejších módnych šou roka je už za nami! Tohtoročná Victoria´s Secret Fashion Show sa konala v New Yorku a keďže išlo o 20. výročie, organizátori ani tentokrát nenechali nič na náhodu. V luxusnej spodnej bielizni sa na nablýskanom móle predviedlo 47 anjelikov z celého sveta. Prehliadku  otvorila krásna Behati Prinsloo a nechýbali ani známe tváre ako Alessandra Ambrosio, Adriana Lima a Lily Aldridge.

Zákulisie Victoria´s Secret Show odhaľuje sexi telá svetoznámych modeliek

victorias-secret-fashion-show-mmagazin

Práve Lily Aldridge vystriedala Heidi Klum, Gisele Bundchen, či Karolínu Kurkovú a dostalo sa jej najväčšej pocty predviesť  „Fantasy Bra“, teda dvojmiliónový klenot v podobe podprsenky.

victorias-secret-fashion-show-mmagazin1

Veľkým prekvapením pre divákov bolo, keď sa na móle v anjelských krídlach objavili Kendal Jenner a Gigi Hadid. K pompéznosti tohtoročnej šou prispel aj výber hudobných hostí.

victorias-secret-fashion-show-mmagazin2

Na pódiu robili krásnym modelkám spoločnosť spevák The Weeknd, Selena Gomez a Ellie Goulding, ktorá na poslednú chvíľu nahradila Rihannu.

victorias-secret-fashion-show-mmagazin3

O menší šok sa postarala švédska modelka a nováčik VS, Elsa Hosk. Blonďavá kráska pózovala tesne pred prehliadkou na chodbe nahá a svoje šteklivé fotky nezabudla uverejniť na Instagram.

victorias-secret-fashion-show-mmagazin4

Nádherné ženy, luxus, pompéznosť, extravagancia. Aj takto by sa dala charakterizovať atmosféra na tohtoročnej šou, ktorá bude odvysielaná 8. decembra 2015.

victorias-secret-fashion-show-mmagazin5 victorias-secret-fashion-show-mmagazin6 victorias-secret-fashion-show-mmagazin7 victorias-secret-fashion-show-mmagazin8 victorias-secret-fashion-show-mmagazin9 victorias-secret-fashion-show-mmagazin10 victorias-secret-fashion-show-mmagazin11 victorias-secret-fashion-show-mmagazin12 victorias-secret-fashion-show-mmagazin13 victorias-secret-fashion-show-mmagazin14 victorias-secret-fashion-show-mmagazin15 victorias-secret-fashion-show-mmagazin16 victorias-secret-fashion-show-mmagazin17 victorias-secret-fashion-show-mmagazin18 victorias-secret-fashion-show-mmagazin19 victorias-secret-fashion-show-mmagazin20 victorias-secret-fashion-show-mmagazin21

[vanityfair.com]

Pridaj komentár