Zozbieraj čo najrýchlejšie všetkých 8 papierov, inak ťa dostane … Spomínate si na nákazlivú počítačovú hru Slender Man spred niekoľkých rokov? Záhadná postava, ktorá sa dokáže svojim obetiam dostať do hlavy a priviesť ich k šialenstvu, pred niekoľkými rokmi doslova ovládla internet a tisíce umelcov inšpirovala k tvorbe krátkych filmov, koláží či hororových poviedok. Už o necelý mesiac zažije Slender Man svoj debut aj na filmových plátnach, a to v dlhoočakávanom rovnomennom horore. Pozrite si jeho nový trailer, v ktorom tento internetový fenomén terorizuje skupinu amerických študentov.

Záhadná postava ovládne niekoľko miestnych študentov!!! Videli ste už nový trailer k pripravovanému hororu Slender Man? + VIDEO

V malom mestečku v americkom Massachusetts chcú štyri stredoškoláčky rituálom poprieť existenciu tajomného Slender Mana. Keď však jedna z nich záhadne zmizne, všetko nasvedčuje tomu, že je v skutočnosti jeho poslednou obeťou.

Aj druhý filmový trailer stojí na silnej a znepokojujúcej atmosfére, ktorú má na svedomí najmä strih plný rušivých záberov. Aj preto sa dá predpokladať, že filmári nechcú divákov v kine strašiť lacnými “jump scaremi”, ale skôr mrazivým prevedením, ktoré ich zarazí do sedadiel.

V hlavných úlohách sa v horore Slender Man predstavia Jaz Sinclair známa z filmu Papierové mestá, Julia Goldani Telles zo seriálu The Affair a tiež dvojica, ktorá už má napriek nízkemu veku s horormi skúsenosti – Joey King (V zajatí démonov) a Annalise Baso (Ouija).

Režisérom filmu je Sylvain White (Tanec ulice) a scenár má na svedomí David Birke, ktorý pred dvoma rokmi ohúril scenárom k francúzskej dráme Elle.

Film Slender Man má svoju slovenskú premiéru 23. augusta. Na naše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm!

Pridaj komentár