Chcete so svojimi priateľmi načerpať novú energiu a nadobudnúť rovnováhu tela a mysle? Máte radi farby? Tak to by ste určite nemali chýbať na podujatí JUST NEON YOGA by Huawei, ktoré sa uskutoční už 15.4.2018 v Hant Aréne v Bratislave. V čom spočíva jedinečnosť tohto spojenia?

Zacvičte si yogu s Karolínou Chomistekovou, Alexandrou Orviskou a ďalšími známymi osobnosťami! Najfarebnejšia yoga na Slovensku – JUST NEON YOGA prebehne už túto nedeľu!!!

Účastníci JUST NEON YOGY si budú môcť vychutnať dva druhy yogy – basic a power, a to veľmi netradične – pod UV svetlami a v sprievode živej hudby. Zároveň sa môžu tešiť na program v podobe vystúpenia speváčky Mirky Miškechovej, huslistu Marca Rajta, taktiež na vás čaká Beauty zóna s Oriflame, odľahčený gastronomický zážitok s radou LaktoFree od Raja a yoga workshopy s HYC a Flexity. Ambasádorkami JUST NEON YOGY sú známe moderátorky – Lenka Šóošová a Adriana Špronglová.

„Tento netradičný projekt som sa rozhodla podporiť preto, aby si ľudia vytvorili vzťah k yoge zábavnou formou a nemali o nej predsudky, že je to pomalé a nezáživné cvičenie,“ prezradila Adriana Špronglová. Moderátorom tohto výnimočného podujatia bude herec Juraj Bača, ktorý priznal, že sám by chcel s cvičením yogy začať a zároveň by chcel mužom ukázať, že toto cvičenie nie je iba ženská záležitosť.

Partnerom JUST NEON YOGA sa stala aj spoločnosť Huawei, ktorá sa rozhodla motivovať ľudí k prirodzenému ľudskému kontaktu. Podľa výrobcu je smartfón síce dôležitým pomocníkom, no nemáme zabúdať žiť v prítomnosti a stretávať sa s ľuďmi aj na takýchto príjemných akciách.

JUST NEON YOGA je unikátny projekt, ktorý verím, že prinesie množstvo pozitívnych emócií, ojedinelých zážitkov a jedinečných okamihov. Rozhodli sme sa zapojiť do tohto projektu, keďže Huawei ponúka špičkové produkty v oblasti mobilnej fotografie, ktoré dokážu tieto unikátne momenty zachytiť akoby boli skutočné tu a teraz,“ povedal o spolupráci Roman Vaňko, marketingový riaditeľ Huawei.

Svoju účasť potvrdili aj ďalšie známe tváre – Karolína Chomisteková, Alexandra Orviská, Katka Jakeš Štumpfová, Michal Sabo, Tatiana Žideková a ďalší. Návštevníci svojou účasťou podporia aj projekt spoločnosti Oriflame – Farebné nemocnice, v rámci ktorého organizátori následne pomôžu s nákupom farieb potrebných na vymaľovanie a obnovu nemocnice.

Pridaj komentár