Čaká vás napínavá komédia o korporátnom živote, výzvach pri budovaní kariéry, posilňovaní a motivovaní tímu. Film si uťahuje zo vzťahov zamestnanec a nadriadený, v ktorom sa nájde každý z nás. Odhaľuje udalosti a zážitky z teambuildingu, kde sa robotický korporativizmus vyblázni a uvoľní svoju ľudskú stránku.

Na teambuildingu sa stretnú štyri regionálne tímy z Prahy, Brna, Teplíc a zo Slovenska. „Regionálne stereotypy sú pre komédiu veľmi vďačná téma,“ hovoria producenti. „Našim zámerom bolo spojiť komikov z oboch našich krajín, aby vzniklo niečo, na čom sa dokážu zasmiať všetci.“

A čo všetko vám rozpohybuje bránice? Motivačné múdra ako z korporátneho manuálu, sprosťárny akoby z úst vypadli brňákom, sexy krivky markeťáčok – aj menej sexy krivky ostatných kolegov, a keďže ide o česko-slovenskú komédiu, tak aj slovanská družnosť, bratstvo, rovnosť a tiež chlast, drogy a rokenrol.

Kreatívna producentka Petra Polnišová, režisérka Zuzana Marianková a kameraman Peter Bencsík dali dokopy tím obľúbených hercov a viac či menej známych tvárí z Čiech i Slovenska. V Jedeme na teambuilding hviezdia okrem iných Jakub Prachař, Vojta Kotek, Anička Polívková, Alexander Bárta, Richard Autner, Robo Jakab, Benjamín Arvay, Katarína Morháčová, Evelyn, Bekim, Samo Procházka, Miss ČR Justýna Zedníková, Anna Marie Purič a ďalší.

Tak šetrite na pukance a príďte sa zabaviť do kina už 11. januára 2024

Pridaj komentár