Nemáte program na víkend či Veľkonočné sviatky? Čo tak prísť na Šmolkov do Sport Mall Bratislava. Šmolkovská dedinka bude otvorená aj počas celej Veľkej noci.

Šmolkovia sa zabývali v Sport Mall Bratislava na Hodonínskej ulici v Lamači na štyroch tisíckach štvorcových metroch. Zábavno-vzdelávací park Šmolkovia Magický svet po prvýkrát prináša svet Šmolkov doslova v nadživotnej veľkosti! Park je plný zábavy, pohybových a interaktívnych atrakcií, zakončený virtuálnou realitou.

„Nie je väčšej radosti, ako vidieť rozžiarené oči šťastných detí. Tešíme sa, že Šmolkovia ešte stále patria k obľúbeným rozprávkovým postavičkám a náš dobrodružný park navštevujú tak ako deti, tak ich rodičia. Výstava sa teší veľkému záujmu. Všetci tí, ktorí u nás neboli majú ešte stále dvere otvorené. Sme tu každý deň až do 31. augusta 2024,“ pozýva Zuzana Benediktová zo spoločnosti JVS GROUP, usporiadateľa akcie.

Roztomilé modré rozprávkové postavičky bavia deti aj dospelých už 65 rokov. Teraz máte jedinečnú príležitosť zažiť ich naživo a dokonca vojsť do ich hubových domčekov, kam sa zmestí celá rodina.

Šmolkovský čarovný les ponúka množstvo objavov a interaktívnych dobrodružstiev

Poslaním celého parku je inšpirovať deti k ochrane životného prostredia. Organizátor pripravil  vzdelávací program pre školské triedy. Deti sa zábavnou formou dozvedia o dôležitosti ochrany prírody, klimatickej zmene, ale aj podrobnosti o živote v našom lese.

Vstupenky  v predaji v sieti Ticketportal alebo priamo v pokladni na mieste. Detailné informácie nájdete na www.smolkoviabratislava.sk

Pridaj komentár