Zostáva vám na konci mesiaca v peňaženke menej a menej peňazí? Niet divu! Dlhodobo nám rastú ceny prakticky všetkých položiek z nákupných zoznamov slovenských domácností. Od potravín, cez drogistický tovar, pohonné hmoty, textil, až po športové potreby. Tomu všetkému ale môže byť vo vašom prípade čoskoro koniec! Stačí, keď položky z vášho nákupného zoznamu nakúpite chytro – v letákových akciách.

Za potraviny môžete platiť výrazne menej! Viete ako na to?

Letákové akcie supermarketov a hypermarketov rozhodne nie sú udalosťami cielenými výhradne na zákazníkov v dôchodkovom veku či na nízkopríjmové skupiny obyvateľov. Ide o dôležitú časť obchodnej stratégie, v rámci ktorej môžeme lacnejšie nakúpiť aj kvalitný tovar z vyšších cenových kategórií. Na bežnom nákupe potravín vďaka týmto akciám ušetríte aj stovky eur.

V letákových akciách bežne nájdete tovar „overených“ značiek, ako sú plienky Pampers, Coca Cola alebo čokoláda Študentská pečať od Orionu. Zľavy dosahujú až 80 % a na vyššie uvedených výrobkoch bežne ušetríte 20 % – 40 %.

To, o koľko lacnejší môže byť váš zajtrajší nákup, si ľahko spočítate na webe Zlacnene.sk, ktorý každý deň sleduje a aktualizuje prehľad letákových akcií desiatok predajcov naprieč Slovenskou republikou, t. j. nielen predajcov potravín, ale aj reťazcov ponúkajúcich drogistický tovar, nábytok a bytové doplnky či textil. Na Zlacnene.sk sa dozviete, u ktorého obchodníka nájdete v akcii tovar z vášho nákupného zoznamu, do kedy je táto ponuka platná a ako výhodná je v porovnaní s ponukami ostatných reťazcov. Pozrite na ukážke nižšie, kedy si jedným kliknutím overíte, ako výhodná je ponuka mandarínok z letáku jedného výrobcu v porovnaní s ponukami konkurentov.

Ukážka jednoduchého výberu produktu v letáku …

… a následné porovnanie ponuky so zľavami ostatných predajcov

Zlacnene.sk Vám tiež prezradí, ako sa v čase vyvíjala cena konkrétneho tovaru, t. j. či cena po zľave dlhodobo rastie, klesá alebo zostáva rovnaká.

Letákové akcie = jednoduchý a rýchly spôsob ako uľaviť rodinnému rozpočtu. Pre informácie o akčných ponukách si na Zlacnene.sk chodia stovky tisíc užívateľov mesačne, ktorí vďaka nákupom v zľavách šetria stovky, niekedy aj tisíce eur mesačne. Pridajte sa k nim aj vy. Aj vo vašom prípade potraviny iste tvoria významnú časť výdavkov rodinného rozpočtu, ktorý teraz, v čase rastu cien pohonných hmôt, elektriny, plynu a pod., s väčšou námahou pokrýva vaše potreby.

Pridaj komentár