Pred Vianocami sú všade hromady sladkostí a mikulášske sladkosti a adventné kalendáre zdravému stravovanie väčšinou až tak nepomáhajú. Ako to vyriešiť, ak by ste do detí v zime radi dostali okrem cukroviniek aj niečo výživnejšie?

Spoľahnite sa pri výbere na Mixit.sk, ktorý má v ponuke priamo produkt s názvom Mikulášska nádielka. Jeho zloženie vás príjemne prekvapí a navyše si ušetríte prácu, celý Mikuláš v jednom balení.

Sladkú pochúťku si ako odmenu na Mikuláša zaslúžia všetky deti. Preto Mixit ponúka takú Mikulášsku nádielku, ktorá zachutí aj tým najväčším maškrtníkom a ktorej zloženie poteší všetkých rodičov. Sladké datle a figy, výber z najobľúbenejších orieškov, brusníc a Physalis. Mixit si pre svoju Mikulášsku nádielku pripravil absolútny top zo svojej ponuky.

Tubus s vianočným motívom naplnený po okraj orieškami a lyofilizovaným (mrazom sušeným, a preto úžasne chrumkavým) ovocím bude aj tento rok dochucovať predvianočný čas. Nielen dochucovať – Mikulášska nádielka sladko a vianočne taktiež vonia. A navyše, ako je to pri Mixite zvykom, aj obal, krásny maľovaný tubus, stojí za to.

Obľúbeným detským darčekom sú aj tubusy plné chrumkavého ovocia. To je lyofilizované, teda mrazom sušené, a chutí snáď ešte lepšie, než to čerstvé. Je prirodzene sladké, pritom neobsahuje žiadny pridaný cukor, len 100% ovocia, takže namiesto výčitiek sa môžete radovať, koľko ovocia váš potomok zjedol!

Pridaj komentár