Už toto leto sa do našich kín vráti obľúbená animovaná séria Hotel Transylvánia. V tretej časti sa opäť stretávame s rodinou strašidiel a ich priateľov, na ktorej čele stojí majiteľ desivého hotela, nie až tak desivý upír Drakula. Ten vo filme prechádza krízou stredného veku, kvôli ktorej sa cíti osamelo a prepracovane. Preto s celou partiou opúšťa bezpečie domova a vydáva sa na zaslúženú dovolenku. Rozprávkový oddych však môže pre celú posádku výletnej lode skončiť katastrofou …

Z dovolenky snov sa pre strašidlá stane hotová nočná mora! Pozrite si ďalší trailer k novinke Hotel Transylvánia 3: Strašidelné prázdniny!

V najnovšom pokračovaní série Hotel Transylvánia sa Drakula, Mavis, Jonny a ostatní vydávajú na dovolenkovú plavbu na výletnej lodi.

Všetko nasvedčuje tomu, že si od zvyčajných problémov na chvíľu oddýchnu, až do momentu, kedy sa Drakula nezamiluje do šarmantnej kapitánky lode, Eriky. Hlava upírskej rodiny však netuší, že jeho nová láska je v skutočnosti potomkom legendárneho lovca upírov.

Sériu Hotel Transylvánia má produkčne na svedomí štúdio Sony Pictures Animation, ktoré stojí za animákmi ako Oblačno, miestami fašírky, Lovecká sezóna či sériou Šmolkovia.

O réžiu tretieho filmu sa postaral režisér jednotky a dvojky Genndy Tartakovsky. V pôvodnom znení sa vo filme opäť predstavia Adam Sandler a Selena Gomez.

Animák Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka, sa v našich kinách objaví so slovenským dabingom 12. júla 2017. Na naše plátna ho prinesie distribučná spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár