Nová inovatívna starostlivosť o pleť, ktorá sa opiera o vedu a výskum od Dr. PAWPAW, prichádza na slovenský trh. Hodnoty Dr. PAWPAW, ktoré sa opierajú o udržateľnosť a pozitívny vzťah k životnému prostrediu stále zostávajú. YOUR gorgeous SKIN predstavuje vegánsky rad zahŕňajúci deväť dostupných viacúčelových riešení s inovatívnym zložením, ktoré sú vhodné pre všetky typy pleti.

Predstavujeme PAPAYALURONIC (™), nový koncept starostlivosti o pleť! PAPAYALURONIC (™) poskytuje vyživujúce a upokojujúce účinky výťažku z fermentovanej papáje v spojení s 8 druhmi kyseliny hyalurónovej, ktorá sa tak vstrebáva do všetkých 5 vrstiev pokožky pre okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu, ktorej výsledkom je mimoriadne jemná pleť. Táto neuveriteľná zložka sa používa naprieč všetkými produktmi v celom rade. Vďaka tejto kombinácii je výsledkom hlboká a dlhotrvajúca hydratácia, ktorá chráni kožné bunky, podporuje zdravú kožnú bariéru, posilňuje a vypína pleť. Inovatívna zmes je potom doplnená radom ďalších účinných látok ako bakuchiol, vitamín C, vitamín E a retinol.

Všetky zložky celého radu sú 100 % recyklovateľné. Produkty boli navrhnuté vo Veľkej Británii a vyrobené v Kórei. Pretože Dr. PAWPAW sa zaviazal chrániť planétu a byť ekologický, tubičky produktov sú vyrobené zo 42 % recyklovaného plastu. Vonkajšia krabička je vyrobená z karty schválenej organizáciou FSC a opatrená sójovým atramentom.

Uvedomujeme si tiež škody, ktoré typické pleťové masky spôsobujú životnému prostrediu, a preto naše plátienkové masky sú 100 % biologicky odbúrateľné a dajú sa vyhodiť do koša na potraviny.

Spoznajte celý rad:

3v1 Čistiaci balzam

Hydratačný balzam, ktorý rozpúšťa make-up a odstraňuje nečistoty. Jemne obnovuje pleť a zanecháva ju čistú, vyživenú a sviežu. Zloženie je bohaté na vitamíny a antioxidanty, olivový olej chráni, obnovuje a hydratuje pokožku. Jojobový olej navyše zjemňuje, vyhladzuje a vyživuje pokožku, podporuje kožnú bariéru a poskytuje okamžitý jas.

4v1 Pleťové sérum

Sérum na tvár je dokonalé multifunkčné ošetrenie 4v1. Vďaka obsahu extraktu z papáje poskytuje vysoko kvalitná receptúra pokožke výživné a upokojujúce účinky, čo spolu s 8x kyselinou hyalurónovou, ktorá sa vstrebáva do všetkých 5 vrstiev pokožky, zaisťuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu. Výsledkom je extrémne jemná pokožka. Zároveň, je doplnené o vitamín C, získaný zo zelenej mandarínky, ktorý poskytuje 10x viac vitamínu C pre okamžite jasnejšiu pleť. Spolu s prírodnou alternatívou retinolu, bakuchiolom, zabraňuje a redukuje výskyt jemných vrások, spevňuje a vyhladzuje pokožku.

Krém na očné okolie

Rozjasňujúci očný krém, ktorý sa zameriava na citlivú oblasť okolo očí. Ľahké vegánske zloženie je vhodné pre všetky typy pleti. Vďaka obsahu extraktu z papáje poskytuje vysoko kvalitná receptúra pokožke výživné a upokojujúce účinky, čo spolu s 8x kyselinou hyalurónovou, ktorá sa vstrebáva do všetkých 5 vrstiev pokožky, zaisťuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu. Výsledkom je extrémne jemná pokožka. V kombinácii s retinolom na zlepšenie stavu pleti bude pleť po použití napnutá a viditeľne vyživená. Predíde sa prvým príznakom jemných vrások a obmedzí sa existujúci výskyt jemných vrások. Prídavok aloe vera upokojuje pokožku a znižuje riziko podráždenia citlivého očného okolia.

Hydratačný denný krém

Hydratačný denný krém s ľahkým krémovým zložením bez pridaných vôní, ktorý je veľmi účinný pri intenzívnej hydratácii a je vhodný pre všetky typy pleti. Vďaka obsahu extraktu z papáje poskytuje vysoko kvalitná receptúra pokožke výživné a upokojujúce účinky, čo spolu s 8x kyselinou hyalurónovou, ktorá sa vstrebáva do všetkých 5 vrstiev pokožky, zaisťuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu. Výsledkom je extrémne jemná pokožka. Krém je vhodný na použitie počas dňa i noci. Špičkové zloženie sa po aplikácii rýchlo vstrebáva a nezaťažuje pokožku. Hydratačný krém s výživným zložením, obohatený o vitamín E, zabraňuje poškodeniu buniek a obnovuje kožnú bariéru.

Denný krém, SPF 50+

Denný krém s vegánskym zložením bez pridaných vôní. Obsahuje ochranný faktor SPF50 PA++++. Vďaka obsahu extraktu z papáje, poskytuje vysoko kvalitná receptúra pokožke výživné a upokojujúce účinky, čo spolu s 8x kyselinou hyalurónovou, ktorá sa vstrebáva do všetkých 5 vrstiev pokožky, zaisťuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu. Výsledkom je extrémne jemná pokožka. Tento rýchlo sa vstrebávajúci SPF50+ PA++++ poskytuje extrémne vysokú UVA a UVB ochranu bez zanechania bielych stôp. Je vhodný na použitie pod make-up a funguje aj ako ošetrujúci prípravok, vhodný pre všetky typy pleti. Formulácia bez PEG, pokožka je dodatočne chránená, obnovená a viditeľne omladená. Prípravok tiež obsahuje vitamín E na zmäkčenie a výživu pokožky. Zabraňuje poškodeniu buniek a obnovuje kožnú bariéru.

Rozjasňujúca pleťová maska

Vďaka obsahu extraktu z papáje poskytuje vysoko kvalitná receptúra pokožke výživné a upokojujúce účinky, čo spolu s 8x kyselinou hyalurónovou, ktorá sa vstrebáva do všetkých 5 vrstiev pokožky, zaisťuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu. Výsledkom je extrémne jemná pokožka. Maska pomáha znižovať výskyt jemných vrások a zanecháva pleť hladkú s mladistvým leskom. Pridaný bakuchiol poskytuje prirodzené regeneračné vlastnosti pokožky, doplnené o zelenú mandarínku, hlavný zdroj vitamínu C, pre okamžite rozjasnenú pleť.

Upokojujúca pleťová maska

Vďaka obsahu extraktu z papáje, poskytuje vysoko kvalitná receptúra pokožke výživné a upokojujúce účinky, čo spolu s 8x kyselinou hyalurónovou, ktorá sa vstrebáva do všetkých 5 vrstiev pokožky, zaisťuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu. Výsledkom je extrémne jemná pokožka. Prídavok aloe vera zmierňuje kožné problémy a upokojuje podráždenie, zatiaľ čo vitamín E pokožku navyše vyživuje, zjemňuje a primerane chráni.

Hydratačná pleťová maska

Vďaka obsahu extraktu z papáje poskytuje vysoko kvalitná receptúra pokožke výživné a upokojujúce účinky, čo spolu s 8x kyselinou hyalurónovou, ktorá sa vstrebáva do všetkých 5 vrstiev pokožky, zaisťuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu. Výsledkom je extrémne jemná pokožka. S pridanými výživnými a upokojujúcimi vlastnosťami kaktusu, produkt vyživuje a zvlhčuje pokožku, zatiaľ čo vitamín B5 dodáva pokožke extra množstvo vlhkosti pre super hydratačný účinok, ktorý zanecháva pokožku hladkú a jemnú po aplikácii.

Dr. PAWPAW založili manželia Johnny a Pauline Patersonovci, keď sa snažili nájsť alternatívne prírodné riešenie, ktoré by pomohlo upokojiť ekzémy ich malej dcéry. Pre Dr. PAWPAW sú na prvom mieste zákazníci a tiež láska k našej krajine. Všetky obaly sú vyrábané z plastov PCR (Post Consumer Recycled) a všetka lepenka je už zo 70 % recyklovaná. Okrem udržateľnosti Dr. PAWPAW spolupracuje s mnohými britskými aj medzinárodnými charitatívnymi organizáciami a iniciatívami, ktorým každoročne venuje percentá z predaja.

Celá cesta Dr. PAWPAW začala s Original Balm – upokojujúcim bezfarebným balzamom, ktorý je možné použiť na pery, pokožku aj vlasy. Dr. PAWPAW je prvá značka, ktorá na kozmetický trh priviedla fermentovaný výťažok z papáje, ktorý je základom všetkých balzamov, preto ten názov PAWPAW! Receptúra všetkých balzamov ďalej obsahuje kokosový olej, bambucké maslo, aloe vera a olivový olej. Vďaka týmto látkam sú všetky produkty príjemné, vyživujúce a majú upokojujúce účinky.

Dr. PAWPAW ponúka aj tónované balzamy, ktoré sa stali veľmi obľúbeným multifunkčným produktom, ktorý nielen vyživuje pery a pokožku, ale dodáva aj ľahký pigmentovaný odtieň. Dr. PAWPAW sa však nezastavil len pri balzamoch, ale teraz má v ponuke aj účinné krémy na ruky, starostlivosť o vlasy a scruby na pery. Všetky produkty v sebe majú PAWPAW silu a sú plné prírodných zložiek, ktoré sa získavajú z etických zdrojov.

Pridaj komentár