Svojskí partneri z miamskej polície si ešte raz zmerajú sily s nepriateľmi v očakávanom pokračovaní populárnej akčnej komédie Bad Boys.

Jedna z najkultovejších akčných komédii 90. rokov je späť. Will Smith a Martin Lawrence sa už začiatkom roka vrátia vo filme Bad Boys navždy, aby opäť s úsmevom na perách a v nablýskaných autách bojovali proti zločincom v slnečnom Miami.

Jeden z nich sa za 20 rokov vyšvihol na pozíciu policajného inšpektora, druhý prechádza krízou stredného veku. Keď sa však na scéne objaví nebezpečná hrozba rumunskej mafie, musia sily spojiť ešte raz a naposledy. Pozrite si prvý trailer očakávanej akčnej komédie Bad Boys navždy s Willom Smithom a Martinom Lawrenceom.

Ako detektív Mike Lowrey sa vracia jeden z najznámejších hollywoodskych hercov posledných desaťročí – Will Smith. Herec, ktorý má na konte dve nominácie na Oscara, päť nominácii na Zlatý Glóbus a štyri ceny Grammy a je známy najmä filmami ako Muži v čiernom, Ja, legenda, Hancock či tohtoročným hraným remakeom animovanej klasiky Aladin. Ako jeho partner Marcus Burnett sa opäť predstaví Martin Lawrence, ktorý je okrem filmov Bad Boys známy aj komediálnou sériou Agent v sukni. Kultovú dvojicu dopĺňajú najmä mladšie herecké talenty – Vanessa Hudgens známa z High School Musical a filmu Spring Breakers, Alexander Ludwig (seriál Vikingovia, Hry o život), či Charles Melton (seriály Riverdale a Glee). Okrem Smitha a Lawrencea sa však vo filme objaví ešte jedna známa tvár. Joe Pantoliano sa vráti ako policajný kapitán, ktorému hlavná dvojica spôsobuje neustále vrásky.

Réžiu novinky bude mať na svedomí belgická režisérska dvojica Adil El Arbi a Bilall Fallah, známa krimi filmom Black a réžiou niekoľkých častí seriálu Snowfall. Producentom filmu je hollywoodska legenda Jerry Bruckheimer (Piráti Karibiku, Top Gun, séria CSI).

Akčnú komédiu Bad Boys navždy si budeme môcť v našich kinách vychutnať od 16. januára 2020. Na naše plátna ju prinesie distribučná spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár