Ako aj v predchádzajúcich ročníkoch, tak aj tento rok sa slávnostného finálového večera najprestížnejšej modelingovej súťaže na svete – Schwarzkopf Elite Model Look 2018,  zúčastnili v Španielskej sále Pražského hradu topmodelky agentúr Elite Prague a Elite Bratislava.

Vzácne chvíle počas finálového večera súťaže Schwarzkopf Elite Model Look!!! Slovenské a české topmodelky spoločne na prehliadkovom móle!

Nechýbala medzi nimi napríklad víťazka svetového finále Elite Model Look 2016 Jana Tvrdíková, svetová víťazka Elite Model Look 2013 Eva Klímková, či ďalšie slovenské a české topmodelky ako Barbora Brušková, Michaela Hlaváčková, Sasha Gachulincová, Linda Nývltová, Linda Vojtová, Hana Jiříčková, Michaela Kocianová, Denisa Dvořáková či Barbora Podzimková.

Všetky tieto krásky svetového mena predviedli okrem očakávaných póz pred fotografmi svoje čaro aj priamo na prehliadkovom móle počas toho neopakovateľného večera.

Jana Tvrdíková

Tým, že sa na prehliadkovom mólo sústredilo v krátkom čase hneď niekoľko topmodeliek svetovej špičky, možno tento večer považovať za jednu z vrcholových módnych udalostí roka pre obe krajiny. My už svoju favoritku máme! Ktorá z krások sa ale najviac zapáčila vám?

FOTO: Schwarzkopf Elite Model Look

Pridaj komentár