Láska vie byť nielen krásna či trpká, ale i poriadne sladká! Práve posledným pravidlom sa počas sviatku zamilovaných rozhodli riadiť aj v slovenských kaviarňach britského reťazca Costa Coffee. Oslávte tento krásny deň porciou netradičných dobrôt, ktoré nenechajú žiadneho romantika chladným.

Okrem romanticky ružovej horúcej čokolády je pre vás v aktuálnej ponuke pripravených hneď niekoľko zaujímavých prekvapení. Ktorému z nich určite neodoláte?

Cappuccino ako ho nepoznáme

Cappuccino je nápoj, ktorého základom je espresso a teplé mlieko. Pripravuje sa podľa klasickej talianskej receptúry v pomere 1/3 espressa, 1/3 mlieka a 1/3 mliečnej peny. Skúsení baristi Costa Coffee vám ho len teraz pripravia v dvoch limitovaných variantoch a to s kokosovým sirupom alebo so sirupom slaný karamel.

Lahodná chuť kávy, mliečnej peny na povrchu a k tomu exotická chuť kokosu alebo obľúbeného slaného karamelu, čaká už len na vás a vašu polovičku. Ktoré ochutnáte ako prvé?

Navyše, cappucino ako i všetky ďalšie kávové nápoje z aktuálnej ponuky si môžete v kaviarňach Costa Coffee vychutnať aj zo 100 % arabiky z Kolumbie, ktorá má jedinečnú výraznú karamelovú arómu nielen v espresse, ale aj v mliečnych kávových nápojoch.

Aká by to bola kávička bez koláčika?

Lahodný smotanový koláč s karamelom a mandľami na povrchu rozbúcha aj to najchladnejšie srdce. Pudingovo-smotanová náplň medzi dvomi vrstvami nadýchaného cesta vás celkom opantá a k dokonalému zážitku sa pridajú aj plátky mandlí a karamelová poleva, ktorými je koláč zdobený. Dokážete mu odolať?

Maškrta, nad ktorou sa rozplyniete

Na Valentína pristáli v aktuálnej ponuke kaviarní Costa Coffee 3 druhy mini croissantov – croissanty zdobené mliečnou alebo bielou čokoládou a croissant s pudingovou náplňou posypaný lieskovými orieškami.

Ak sa už teraz neviete rozhodnúť, ktorému by ste dali prednosť, vyskúšajte kombináciu dvoch mini croissantov a kávy za zvýhodnenú cenu v rámci raňajkovej ponuky v kaviarňach Costa Coffee.

Pridaj komentár