V súčasnosti už nikoho neprekvapujú fotografie ukazujúce dokonalé telá vypracované niekoľkomesačným tréningom vo fitku a striktným dodržiavaním správnej výživy. Dnes vás ale pozývame zhliadnuť niečo, na čo nie sme až tak príliš zvyknutí. Prinášame vám v prípade každej modelky 2 verzie fotografií: jedna je „pred“ a druhá je „po“ odfotení na Instagram. Nazvime ich aj dôkazmi, ktoré preukazujú, že fotky nemusia vždy odrážať skutočnosť. Fitness trénerka Anna Victoria neplytvala slovami, ale radšej nám predložila niekoľko názorných príkladov. Verili by ste tomu?

Ako vyzerajú fitness modelky, ak práve nepózujú pre Instagram?

Na svojich fotografiách ukazuje dve rôzne pózy: postojačky a posediačky. Na prvej fotografii vyzerá brucho ploché a tónované, zatiaľ čo na druhej už môžeme na bruchu pozorovať aj malé záhyby. Čo je ale najúžasnejšie? Tieto fotografie vznikli s odstupom len 2 minút!!!

Anna Victoria zdieľa túto sériu fotografií preto, aby sme si my všetci uvedomili, že by sme sa nemali trápiť záhybmi na našom bruchu alebo inými nedokonalostiami, ktoré na sebe vidíme.

Ostatné fitnes blogerky s ňou úplne súhlasia.

Nikto nie je ideálny, ale je taký, aký má byť. Skutočne dôležité je však to, že všetci ľudia sú atraktívni svojim jedinečným spôsobom.

Pridaj komentár