Je to zvláštne, ale niekedy sa náklonnosť prejavujeme tým, že druhého svojím spôsobom trápime. Na vzájomnej nevraživosti hlavných protagonistov je postavená aj drzo šteklivá (anti)romantická komédia „Miluje ma, nemiluje ma“, ktorá rozosmeje kiná v decembri. Režisér Will Gluck si z romantických predstáv uťahuje už dlhšie.

Na konte má Ide len o sex s Justinom Timberlakom a Milou Kunis o nezáväznom kamarátstve s výhodami. Alebo Ľahko ju zbaliť s Emmou Stone, ako stredoškolské klebety z nudnej mileniálskej šprtky spravia najžiadanejšiu dračicu.

V Miluje ma, nemiluje ma dostanú Bea a Ben pozvánku na romantickú svadbu spoločnej kamarátky v Austrálii. Na tom by nič nebolo, keby Ben pre Beu nebol kreténom a Bea pre Bena nočnou morou. Už od školy sa srdečne nenávidia, ako sa na správnych úhlavných nepriateľov patrí. Aby na svadbe vyzerali lepšie pred svojimi ex, nočná mora a kretén sa radšej rozhodnú vystupovať navonok ako pár. Je to stále prijateľnejšia katastrofa, než byť za single lúzrov. S pretvárkou a neprestajným podpichovaním samozrejme o iskrivý vývoj udalostí nie je núdza, až vzájomná nevraživosť nezadržateľne začne prerastať v niečo iné.

V úlohe Bey uvidíme Sydney Sweeney, divákom známu ako večne ofučanú tínedžerku z White Lotus, či vzťahovú smoliarku z Eufórie. Bena hrá Glen Powell, ktorého slovenské publikum mohlo vidieť v Top Gun: Maverick.

Snímku na plátna slovenských kín prináša distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár