Roky bohužiaľ nezastavíme aj keby sme veľmi chceli. Pribúdajúce vrásky, celulitída, strie, väčšie bruško – toto nepoteší snáď ani jednu z vás. Ak ale chcete vyzerať štýlovo aj s pribúdajúcimi rokmi, poradíme vám, ako na to. Všetko sa dá, keď sa chce. Niekedy však k tomu potrebujete dobré rady skúsených stylistov. Ak ale nechcete takéhoto nikoho oslovovať, budú vám musieť stačiť aj tie naše.

Každá žena by mala mať aspoň dva páry lodičiek

Ak chcete vyzerať štýlovo, vo vašom šatníku musíte mať aj elegantné kúsky na pracovné porady, stretnutia s klientmi, alebo na významné rodinné udalosti. K týmto elegantným kúskom radíme azda najelegantnejšiu obuv. Určite viete, že sa jedná o moderné dámske lodičky. Každá žena by mala mať doma v botníku aspoň dva páry. Jedny neutrálnej a jedny výraznej farby.

Ak hľadáte pohodlné dámske lodičky, okrem farebného prevedenia a ceny sa sústreďte na kvalitu výstelky a kvalitu podpätku. Aby vám však nohy neopúchali, riaďte sa heslom, akým sa riadi aj Meghan Markle: „Kúpte si o číslo väčšie lodičky!“

Brošne? Môžu si ich dovoliť aj mladšie

Klenot, ktorý bol v obľube v 20. storočí, sa k nám opäť vracia. Tento šperk si však nemusia zaobstarať dámy v stredných rokoch a v zrelom veku. Môžu si ich dovoliť aj oveľa mladšie ženy či dievčatá. Ak sa chystáte na špeciálnu príležitosť, ozdobte svoj elegantný outfit nádhernými brošňami a uvidíte, že pozornosť prítomných si zaručene získate.

Kombinácia jemnej blúzky a krásnej krištáľovej brošne bude dokonalá kombinácia. Kúpte si pár týchto štýlových šperkov a vezmite si ich na každú špeciálnu príležitosť – oslavu jubilea, svadbu, teambuilding.

Nude make-up

S pribúdajúcimi rokmi budete voliť skôr jednoduchý nude make-up. Stačí prekryť nedostatky (jemné pigmentové škvrny, akné) a vaša tvár bude žiariť. Odporúčame používať jemnú očnú linku, kvalitnú špirálu a dobrý púder, ktorý bude ladiť k farbe vašej pokožky. Nude make-up zvýrazníte jemnými náušnicami.

Vyzerajte štýlovo za každých okolností. Ak neviete ako na to, skúste si kúpiť elegantné dámske lodičky, investovať do moderných brošní a nosiť jemné šperky s krištáľmi. Zamerajte sa na minimalistické oblečenie a dopĺňajte ho zaujímavými šperkmi.

Pridaj komentár