Jar sa nám už pomaličky blíži ku koncu, a mnohí z nás sa ešte nevyzbrojili tým správnym oblečením, ktoré bude k premenlivému počasiu viac než užitočné. Nechajte sa inšpirovať povinnou jarnou výbavou, s ktorou vás nezaskočí ani prehánka a ani slnečné popoludnie.

Biela košeľa

Biela farba je známa ako nositeľka harmónie a pokoja. Podľa feng-šuej navádza koncentráciu a je ideálna do kuchýň, spální a kúpeľní. Niet divu, že sa v nadchádzajúcej sezóne dostala na prvé priečky!

V kolekciách nájdete bielu už klasicky medzi košeľami a tričkami, ale nebojte sa ani módnych doplnkov, ako sú kabelky alebo topánky. Ak zvolíte kvalitný materiál, ktorý sa dobre čistí nemusíte mať obavy.

Módne doplnky

Konečne prišiel čas na gumáky! Trendy obuv má svoje chvíľky slávy na jar, v lete počas festivalov a potom na jeseň, a preto ju rozhodne treba vyvetrať.

Nezabúdajte ani na dáždnik. Ochráni váš účes i make-up a vy si namiesto behu medzi kvapkami užijete svieži vzduch počas prechádzky.

Rifľovina

Nesmrteľná rifľovina útočí aj túto sezónu. Udomácnila sa medzi košeľami, bundami, alebo aj ruksakmi. Zaujímavá je kombinácia s tvídom – napríklad na mini sukni. Džínsový kúsok si pokojne zakúpte aj vo výpredaji – z módy nevyjde ani ďalšie roky.

Nechajte sa inšpirovať „must have“ kúskami aktuálnej sezóny

Pridaj komentár