Aj keď je výučba online v mnohých ohľadoch náročnejšia nielen pre študentov, ale aj pre ich lektorov, má aj množstvo výhod, ktoré prinášajú pri výučbe cudzích jazykov požadované „ovocie“. Jedinou nevyhnutnou podmienkou takejto výučby je kvalitné internetové pripojenie a to bez ohľadu nato, či vzdelávací proces prebieha individuálne alebo v skupine.

Aj keď aktuálna situácia stále nedovoľuje jazykovým školám realizovať prezenčnú formu výučby, jazyková škola Azbuka ponúka kvalitnú výučbu, ktorú si môžete vychutnať aj z pohodlia svojho domova.

Pevné základy, alebo aj zdokonalenie sa v ruskom jazyku, vám i prostredníctvom monitoru počítača, tabletu či mobilného telefónu zabezpečia profesionálni a vysoko vzdelaní lektori, ktorí majú tento svetový jazyk doslova v krvi.

Výučba online je skvelé riešenie pre i študentov, ktorí nevedia chodiť do školy alebo bývajú ďaleko od Bratislavy, prípadne v zahraničí. Správne využitie času je v dnešnom uponáhľanom svete mimoriadne dôležité. Ak tiež chcete získať náskok pred ostatnými a nestrácať počas pandemických obmedzení svoj čas, využite ho na štúdium ruského jazyka dištančnou online formou. Naučte sa nový jazyk, spoznajte nových ľudí a otvorte si ďalšie dvierka do sveta.

Ak pre vás digitálne technológie nie sú najlepším kamarátom, ubezpečujeme vás, že to zvládnu i absolútni začiatočníci. Nepotrebujete na to žiadne aplikácie! Lektorka vám pošle link a po kliknutí naň prejdete priamo do online triedy. Z ponuky online kurzov si vyberte tak, aby ste si čo najlepšie zdokonalili vašu aktuálnu úroveň.

Ponuku aktuálnych kurzov nájdete na azbuka.sk

Pridaj komentár