Priatelia a fanúšikovia módy majú v prvý májový deň možnosť nahliadnuť do zákulisia slovenskej rodinnej módnej značky Rozbora Couture. Tak ako sa značka na čele s módnym návrhárom Richardom Rozborom zapája do mnohých domácich či zahraničných projektov, tak sa značka Rozbora Couture stala súčasťou Dňa otvorených ateliérov dizajnérov v spolupráci s Fashion Live!

Túžite mať nové originálne kúsky z portfólia značky Rozbora Couture vo svojom šatníku? Ak áno, využite jedinečnú možnosť výhodne si zakúpiť za ateliérové ceny kúsky originálnych modelov prestížnej módnej značky a naživo stretnúť aj ich tvorcu – Richarda Rozboru.

Budete môcť zhliadnuť aj najnovšiu kolekciu predstavenú na MQ Vienna Fashion Weeku, v Bratislave v Klariskách, na Fashion LIVE!, v Prahe v rámci FASHION STARS EVENT, ako aj na nedávnych Bratislavských módnych dňoch by Mercedes-Benz. Rozsiahla kolekcia je  aktuálne doplnená  o unikátne modely, ktoré sa dostali na módny vrchol záujmu, ako napr. plisované, priam architektonicky dokonalo spracované sukne vo viacerých farebných škálach.

Práve Deň otvorených ateliérov je príležitosťou osobne stretnúť tím značky Rozbora Couture, vrátane kreatívneho riaditeľa – módneho návrhára Richarda Rozboru BA(Hons) a Roberta Rozboru, C.E.O.

Okrem špeciálne stanovených cien pre návštevníkov tohto výnimočného dňa, sú tiež pripravené zľavy aj na módne novinky a v neposlednom rade i vínko s drobným pohostením. Zoberte so sebou aj svoje priateľky a známych a strávte v priestoroch ateliéru značky Rozbora Couture príjemné popoludnie s módou!

Prijmite úprimné pozvanie na stretnutie s módou v krásnych priestoroch Ateliéru značky Rozbora Couture na Račianskej ulici 22/A (3. poschodie) v Bratislave už 1. mája 2019 kedykoľvek od 12.00 – 20.00.

„Tešíme sa na vás a príďte si vybrať z limitovanej série biznis a mestskej módy. Váš tím Rozbora Couture“

Foto: Peter Reefe Kováč

Pridaj komentár