Slnko, pláž, palmy, tropické počasie. Dovolenková sezóna sa pomaly blíži a s ňou prichádzajú nádherné, svieže motívy inšpirované letom. Z pestrofarebných tropických vzorov priam srší dobrá nálada. Doplňte si svoj letný šatník sviežimi kúskami a navoďte si tak pocit dovolenkovej idylky. Ukážeme vám ako na to!

Vytvorte vo vašom šatníku dovolenkovú náladu!!! Aké motívy sú túto sezónu v kurze?

Vhodné kombinácie

K vrchným dielom ako topom, blúzkam a bundičkám s tropickým vzorom, sa jednoznačne hodí denim, či už ako džínsy, šortky alebo aj džínsová sukňa. Taktiež môžete siahnuť po kombinácii s bielym spodkom. Pestrofarebný top vyzerá výborne s bielymi nohavicami a sakom.

Výbornou voľbou na leto sú samozrejme aj šaty s týmto motívom. Pri outfitovaní dbajte na správne vyváženie farieb a vzorov. Ak si zvolíte outfit s výraznejšími prvkami, doplnky dokombinujte už len jemné. Naopak, ak ste si zvolili doplnky s tropickým motívom – topánky, kabelku či bižutériu, zvyšok outfitu by mal byť už len v jednoduchom štýle.

Vzory ako kamufláž

Ak váhate nad tým, či si zaopatriť do vášho šatníka niektorý z tropických vzorov, presvedčí vás jedno veľké plus. Ak potrebujete odpútať pozornosť od problematickej partie, zadovážte si väčší motív, napríklad motív tropických kvetov.

Naopak, ak si chcete zaobstarať plnšie tvary, siahnite po drobnejších vzoroch. Samozrejme je veľmi dôležitý aj strih a prevedenie modelu. Ide o veľmi šikovný optický klam, ktorý funguje.

Must have kúsky

Okrem trendy bomber, bundičiek a šiat, by ste si túto sezónu mali rozhodne zaobstarať aj doplnky s tropickým motívom. V kurze sú kabelky, topánky, ale aj výrazná bižutéria. Veľkým hitom sú aj široké nohavice so vzdušného materiálu.

Tie sú ideálne na každodenné nosenie, avšak v správnej kombinácii si ich môžete obliecť aj do práce či na spoločenskú akciu.

Pridaj komentár