Chcete si vytvoriť minimalistický letný look no chýba vám inšpirácia? Nevešajte hlavu! Spoločnosť AVON, v spolupráci s influencerkou Naomi Adachi, pre vás vytvorila presne to, čo hľadáte! Look inšpirovaný Japonskom je ideálny pre tých, ktorí nemajú príliš veľa času na líčenie a napriek tomu chcú vyzerať štýlovo za všetkých okolností.

„Je to možno trochu zvláštne, ale najviac japonsky vyzerám, keď nemám svoje klasické mačacie linky! Žiadne prehnané líčenie. Len zjednotená pleť, návrat k tomu najprirodzenejšiemu a najzákladnejšiemu. Naozaj späť ku koreňom. Doslova!,“ prezradila influencerka Naomi Adachi o minimalistickom looku.

„Tento look je inšpirovaný japonskou kultúrou. Typický je minimalizmus a dokonalý make-up s akcentom na ružovú. Pre perfektný základ make-upu odporúčam naniesť najprv Magix Shine and Oil control primer, ktorý mastnejšej pleti dodá ľahký matný vzhľad a vyhladí povrch. Potom naneste make-up Power Stay, ktorý je na pleti veľmi stabilný a vytvorí dokonalý vzhľad. Potom už stačí ľahko prstom poklepať ružovo-červenou farbou rúžu na pery, aby sme vytvorili ombre efekt a tou istou farbou tiež zvýraznili tvár. Oči stačí iba jemne nalíčiť novým Jelly očným tieňom v gélovo penovej konzistencii, ktorý vytvorí saténový lesk. Líčenie zakončíme novinkou Cushion Cloud a nanesieme ju na lícne kosti a všade tam, kam chceme vniesť svetlo a jemný rafinovaný lesk. K tomuto dokonalému looku patria tiež dokonalé ruky a zaujímavá farba na nechtoch. Nebojte sa experimentovať a vytvorte si líčenie inšpirované zemou vychádzajúceho slnka,“ priblížil postup make-up artista AVONu, Pavel Bauer.

Pridaj komentár