Pri príležitosti 100. výročia vzniku Československa, bol počas finálového večera najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pre Českú a Slovenskú republiku predstavený aj výber z tvorby českého módneho návrhára Jakuba Polanku. Na prehliadkovom móle predviedli jeho modely samotné finalistky aktuálneho ročníka súťaže.

Výročná módna show Jakuba Polanku priamo na prehliadkovom móle Španielskej sály Pražského hradu!!! Aj takýto bol 27. ročník súťaže Schwarzkopf Elite Model Look!

Jakub Polanka je absolventom pražskej Vysoké školy uměleckoprůmyslové a parížskeho Institut Français de la Mode. Je bývalou posilou tímu dizajnérskeho štúdia Philippa Starcka a súčasný módny návrhár na voľnej nohe.

Jakub Polanka je finalistom Mango Fashion Awards a prezentujúci stylista na Festivale v Hyères. Stal sa dizajnérom roka na Czech Grand Design a je laureátom ocenenia Huberta de Givenchy.

Patrí mu tiež titul Najlepší návrhár podľa Elle Style Awards a Najnádejnejší talent mladej generácie podľa Vogue Italia. Jakub Polanka v súčasnosti žije a tvorí v Paríži a v Prahe.

Ktorý model Jakuba Polanku z prehliadkového móla finálového večera súťaže Schwarzkopf Elite Model Look si najviac získal vašu pozornosť?

FOTO: Schwarzkopf Elite Model Look

Pridaj komentár