Ak by sme si otvorili knihu elegantnej módy, vyzerala by určite takto! Nositeľné kúsky, precízne prevedené strihy, výrazné farby, hra detailov či vysoká kvalita materiálov sú prvkami, na ktoré sme v prípade kolekcií v podaní módnej značky Donna Rosi zvyknutí. Módna špička, ktorá je na slovenskej, ale i zahraničnej módnej scéne symbolom nositeľnej elegancie, predstavila v SPP Galérii svoju najnovšiu kolekciu, určenú pre sezónu jar/leto 2017.

Výrazné farby, hra detailov a kvalitné materiály! Aj takáto je najnovšia kolekcia módnej značky Donna Rosi!

Atmosféru tejto sezóny sa dizajnérskemu tímu podarilo skrze modely zachytiť priam dokonale. Na prehliadkovom móle, ktoré sa premenilo na prechádzku jarnou alejou či slnečnú exotickú promenádu, nebolo azda jedného modelu, ktorý by nezaujal.

Profesionalita navrhnutej kolekcie sa na jednotlivých modeloch odzrkadlila nielen prvkami, ktoré jar či leto prináša do života každého z nás, ale aj špecifickými prvkami tejto sezóny, ako napr. tropickosť či ekológia, ktoré sú aktuálnym trendom.

Prijmite od nás pozvanie na módnu show, ktorá svojou úrovňou a modelmi očarila nielen zaplnené publikum SPP Galérie, ale aj všetkých priaznivcov elegantnej módy. Aj vy ste si už vybrali niektorý z trendy kúskov do svojho šatníka? My veru áno!

Pridaj komentár