Aj keď je leto ešte na míle vzdialené, už teraz väčšina žien začína premýšľať nad tým, ako by si vypracovala ideálnu postavu do plaviek. V prvom rade si treba uvedomiť, že vypracovanie postavy nie je až také jednoduché, ako sa nám spočiatku môže zdať. Treba začať čím skôr, aby vás neskôr netrápil problém, dobre známy pod názvom liposukcia. Odsávanie tuku je veľmi nepríjemné. Tak prečo neskúsiť schudnúť radšej iným spôsobom?

Ako si vypracovať ideálnu postavu do plaviek?

Beh

Prvým ideálnym spôsobom, ako si vypracovať pevnú postavu do plaviek, je beh. Behávať môžeme hocikedy. Je ale dôležité, aby sme oblečenie na beh prispôsobovali aktuálnemu počasiu. Nemôžeme si predsa dovoliť obliecť šortky a tielko, keď je vonku teplota tesne nad bodom mrazu. Pri takýchto teplotách vám odporúčame vziať si zo skrine legíny, termo tričko, bundu, čiapku, pevnú obuv a ak je treba, pokojne aj šatku okolo krku.

Turistika, prechádzky

Aj samotná turistika a chôdza vedia zohrať dôležitú úlohu pri vypracovaní ideálnych ženských kriviek. Skúste na začiatok len krátke prechádzky. Ak organizmus nie je zvyknutý na veľkú záťaž, je nutné začať najprv opatrne s krátkymi vzdialenosťami a až postupne pridávať na intenzite.

Zmena stravovacích návykov

Azda najdôležitejšou zmenou pri formovaní postavy je zmena stravovacích návykov. Odporúčame vyhýbať sa tučným mastným jedlám a nahradiť ich prírodne upravenými, zvýšiť príjem listovej zeleniny, strukovín, pitný režim založený na čistej vode, žihľavový čaj a veľa ovocia. Doprajme si detoxikáciu, ktorú naše telo potrebuje. Aj doteraz neúspešná liečba akné bude úspešná hneď po úprave jedálnička.

Tip na záver: Dámy, ak chcete v plavkách vyzerať ako bohyne, tieto predchádzajúce rady poctivo dodržiavajte. Okrem toho vám odporúčame kúpiť si buď fitness diár alebo si zo svojho pracovného diáru spraviť diár, do ktorého budete okrem pracovných povinností písať aj pohybové aktivity, ktorým ste sa venovali, ako aj jedlo, ktoré ste v daný deň skonzumovali.

Pridaj komentár