Výnimočná sila a hlboké puto, aké môže vzniknúť len medzi ženami, sú hlavným odkazom novej kolekcie talianskej módnej značky LIU JO, na ktorej predstavení sa zúčastnili mnohé krásne dámy, ako Lucia Hablovičová či Marianna Ďurianová.

Výnimočná sila a hlboké puto! Hablovičová, Ďurianová a ďalšie známe tváre na predstavení najnovšej módnej kolekcie LIU JO!

„Ženské priateľstvo je špecifické. Verím síce aj na priateľstvo medzi mužom a ženou, ale nikdy nemá takú hĺbku ako priateľstvo dvoch žien. Som šťastná, že mám v okolí niekoľko dobrých priateliek a niektoré také priateľstvá udržiavam už od detstva,” hovorí moderátorka Lucia Hablovičová.

Počas prezentácie kolekcie LIU JO JAR/LETO 2017 predstavila značka aj svoju stálu zákazníčku Mariannu Ďurianovú. Tá tvrdí, že ju nová kolekcia oslovila najmä nežnosťou. „Je veľmi jemná a zvodná zároveň. Páčia sa mi púdrové farby, ktoré podčiarkujú ženskosť a ide z nich pohoda. A napriek tomu, že jarné a letné trendy sa nesú v duchu krehkosti, idú tiež ruka v ruke so silou ženy. Lebo práve v jemnosti, nehe a priateľstve je sila ženy ukrytá.”

Hoci sa bývalé kolegyne z televízie poznajú už vyše desať rokov a sú takmer susedky, v súkromí sa nestretávajú. „Veľakrát sme sa chystali spolu na kávu, no zatiaľ sa nám nepodarilo zladiť termíny,” usmieva sa Lucia.

Na oficiálnom predstavení novej kolekcie LIU JO v priestoroch obchodného centra CENTRAL sa zúčastnili aj ďalšie silné ženy. Herečka Lucia Hurajová, komička Evelyn, spiritualistka a herečka Silvia Šuvadová či stylistka a blogerka Jana Tomas, ktorá počas večera zhodnotila aktuálne módne trendy.

Oficiálnymi tvárami jarnej a letnej kolekcie LIU JO sú priateľky a modelky Martha Hunt a Jasmine Tookes. Ich mottom v kampani je, aby boli ženy vždy spojencami a držali spolu.

Značka LIU JO sa zrodila v hlavách bratov Marca a Vannisa Marchiovcov, ktorí začínali svoju kariéru v oblasti úpletovej módy. Preslávilo ich však až LIU JO, s ktorým uspeli nielen doma v Taliansku, ale aj po celom svete. Na Slovensku nájdu milovníci módy svoje obľúbené kúsky v priestoroch obchodného centra Central a v košickom obchodom dome Optima.

Pridaj komentár