Všetky časti vášho tela si zaslúžia každý deň iba tú najlepšiu a najšetrnejšiu starostlivosť. A to je presne to, čo poskytne vášmu podpazušiu rad dezodorantov Dove bez hliníkových solí. Dove 0 % obsahuje iba zložky a prísady, na ktoré sa môžete spoľahnúť vo všetkých ohľadoch a cítiť sa tak sebavedome a isto.

Dezodoranty Dove obsahujú 0 % hliníkových solí, 0 % alkoholu a 100 % starostlivosti a ochrany proti nepríjemnému zápachu. Pokiaľ hľadáte dezodorant bez hliníkových solí, ale nechcete robiť kompromisy v ochrane a starostlivosti o vašu pokožku, dezodorant Dove 0 % je pre vás tá správna voľba.

Jedinečné zloženie zaisťuje až 24 hodinovú ochranu proti zápachu. Príjemné ovocné vône broskyne, citrónu alebo uhorky so zeleným čajom, dodávajú dlhotrvajúci pocit sviežosti a vďaka obsahu ¼ hydratačného krému bude o jemnú pokožku vášho podpazušia zároveň dokonale postarané.

Dezodoranty Dove 0 % sú dostupné pre ženy aj pre mužov hneď v niekoľkých rôznych vôňach v spreji i v praktickej roll on variante:

  • Dove sprej 150 ml – Original, Uhorka & Zelený čaj, Broskyňa & Citrón
  • Dove roll on dezodorant 50 ml – Original, Broskyňa & Citrón
  • Dove Men + Care sprej 150 ml – Clean Comfort, Extra Fresh

Odporúčaná maloobchodná cena: sprej 150 ml za 3,19 €.

Odporúčaná maloobchodná cena: roll on dezodorant 50 ml za 3,19 €.

M magazín.sk vám prináša jedinečnú súťaž o štýlový kozmetický balíček od značky Dove, ktorým si doprajete prvotriednu starostlivosť nielen vaše podpazušie. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
  3. Do komentára pod článok nám napíšte vašu doterajšiu skúsenosť s produktmi kozmetickej značky Dove

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do utorka 2.5.2019! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

6 KOMENTÁRE

  1. S Dove kozmetikou mám len tie najlepšie skúsenosti.Používame celá rodina,a pre nášho syna mám veľmi obľúbenú edíciu Dove Baby .Pokožka po umytí krásne vonia,nezanecháva pokožku vysušenú a nedráždi

  2. Kozmetiku Dove mám veľmi v obľube, najmä telové mlieko,sprchový gél a dezodorant,sú tak voňavé,na pokožku hebké až zamatové,obľúbila som si tú značku už dávno pred rokmi,keď som predávala v obchode.Vždy sa mení dizajn a rozširuje sa o novšie produkty a to je dobré.Môžem ju iba odporučiť každému.

  3. Dove je super kozmetika,a je jemná k pokožke,nezanecháva pokožku suchú.Vône sú príjemné,každý si nájde medzi ponukou tú svoju,ktorá mu je príjemná.

Pridaj komentár