Po celosvetovom úspechu filmov Godzilla a Kong: Ostrov lebiek, prichádza do kín ďalšia kapitola „Monsterverza“ od Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures: Godzilla II: Kráľ monštier, dobrodružný akčný veľkofilm, v ktorom sa Godzilla postaví zoči-voči najznámejším príšerám v histórii pop kultúry.

Film režíroval Michael Dougherty (Halloweenska noc, Krampus) a predstaví sa v ňom Kyle Chandler (Vlk z Wall Street, Argo), ale aj na Oscara nominovaná Vera Farmigová (Lietam v tom, séria V zajatí démonov) a Millie Bobby Brownová (televízny seriál Stranger Things), pre ktorú to bude debut v celovečernom filme. Vynikajúce obsadenie dopĺňa Bradley Whitford (Uteč, The Post: Aféra v Pentagone), na Oscara nominovaná Sally Hawkinsová (Podoba vody, Jasmínine slzy), Charles Dance (Hra o tróny z produkcie HBO, Kód Enigmy), Thomas Middleditch (Silicon Valley z produkcie HBO), Aisha Hindsová (Star Trek: Do temnoty), O’Shea Jackson Jr. (Straight Outta Compton), na Oscara nominovaný David Strathairn (Dobrú noc a veľa šťastia, Godzilla), na Oscara nominovaný Ken Watanabe (Posledný samuraj, Počiatok, Godzilla) a Ziyi Zhang nominovaná na Zlatý glóbus (Gejša, Tiger a drak).

Nový príbeh sleduje hrdinské úsilie členov kryptozoologickej agentúry Monarch odraziť útok gigantických tvorov za pomoci impozantnej Godzilly, ktorá čelí Mothre, Rodanovi, ako aj úhlavnému nepriateľovi v podobe trojhlavého Kráľa Ghidoraha. Povstanie týchto legendárnych supermonštier, považovaných len za mýty, a ich boj o moc, ohrozí samotnú existenciu ľudstva.

Dougherty sa opieral o scenár, ktorý napísal spolu so Zachom Shieldsom. Príbeh Maxa Borensteina, Michaela Doughertyho a Zacha Shieldsa je inšpirovaný postavami Godzilly, Kráľa Ghidoraha, Mothry a Rodana, ktoré vytvoril a vlastní Toho Co., Ltd.. Producentmi filmu sú Mary Parentová, Alex Garcia, Thomas Tull, Jon Jashni a Brian Rogers, vedúcimi produkcie sú Zach Shields, Barry Waldman, Hiro Matsuoka, Keiji Ota, Dan Lin, Roy Lee, Yoshimitsu Banno a Kenji Okuhira, v koprodukcii s Alim Mendesom a Jayom Ashenfelterom za Legendary Pictures.

Pri príležitosti uvedenia filmu Godzilla II: Kráľ monštier do slovenských kín, vám M magazín.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Continental film, prináša jedinečnú súťaž o pánske tričko s motívom filmu. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
  3. Do komentára pod článok nám napíšte meno a priezvisko režiséra filmu Godzilla II: Kráľ monštier

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do štvrtka 13.6.2019! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

2 KOMENTÁRE

Pridaj komentár