Ľuboš Gsch, tréner a autor kníh Začni cvičiť s POHYBom for Men a Začni cvičiť s POHYBom for Women, je známy nielen svojim zaujímavým príbehom, ale aj obľúbenosťou z radov verejne známych osobností a každého, kto si chce s radosťou zacvičiť.

V knihách Začni cvičiť s POHYBom for Men a Začni cvičiť s POHYBom for Women, nájdu ľudia najefektívnejšie časti cyklu a konkrétne tréningové plány.

Poskytujú konkrétny postup čo trénovať (cviky, série, opakovania) a tiež presné informácie o tom, ako trénovať (konkrétne popisy cvikov a ich prevedenia) spolu s autentickými fotografiami a postupom.

Sú doplnené o tipy, ktoré je možné v tréningu využiť pre ešte väčšiu efektivitu. Knihy sú určené do fitnes centra, avšak mnoho tréningov je možné realizovať doma, nakoľko nie sú potrebné pomôcky na cvičenie, alebo len minimum.

M magazín.sk vám prináša jedinečnú príležitosť zapojiť sa do súťaže o spomínané knihy Začni cvičiť s POHYBom for Men a Začni cvičiť s POHYBom for Women, ktoré môžu úplne zmeniť váš doterajší pohľad na cvičenie a jeho význam. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
3. Do komentára pod článok nám napíšte, ktorú z dvoch knižných titulov by ste chceli vyhrať

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do nedele 17.11.2019! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

Pridaj komentár