„Síťovka“ uzrela svetlo sveta už v roku 1926, kedy ju začal vyrábať český podnikateľ Vavřín Krčil. Výroba „síťoviek“ bola pravá ručná práca. Z hodvábnej priadze ju ručne vyrábali robotníčky. Ľudia si ich rýchlo obľúbili, pretože tieto tašky boli zložiteľné a lacné.

Následne sa začali sa vyrábať „síťovky“ všetkých možných druhov. Niektoré slúžili na nákup a niektoré boli dokonca módnym doplnkom a ženy ich nosili na prechádzky. Boli tiež vhodné na šport a voľný čas. Ich objav bol prevratný, no bohužiaľ Vavřín Krčil zrejme nemal dostatok finančných prostriedkov k získaniu medzinárodného patentu. A tak sa „síťovka“ dostala i do zahraničia.

Nie je divu, že sa štandardne používala v Európe, ale fakt že sa pomerne rýchlo dostala i do severnej Afriky, je vskutku záhadou … V rokoch 1948 – 1989, sa „síťovky“ objavovali v uliciach naplnené čerstvým ovocím a zeleninou, fľašami s pivom a na Vianoce sme v nich mohli vidieť i kaprov.

V roku 2012 však začína ich nová etapa, v rámci ktorej túto českú legendu oživila úspešná podnikateľka Karolína Pechová pod značkou Česká síťovka. Úspech značky zrkadlí neustále sa rozširujúce portfólio produktov, ako i tisícky spokojných zákazníkov.

Česká síťovka má už dnes tisícky fanúšikov a jednotlivé produkty si našli obľubu či už ako módny doplnok, každodenná praktická pomôcka alebo reklamný predmet, ktorý poteší rodinných príslušníkov, kamarátov, klientov alebo zákazníkov. Darčekové „síťovky“ vyrobené podľa požiadaviek už potešili tak známe spoločnosti ako SKANSKA, ALLIANZ, O2, Kofola a mnohé ďalšie.

M magazín.sk vám pri tejto príležitosti prináša jedinečnú súťaž o originálnu „síťovku“, ktorá zaručene oživí vaše každodenné nakupovanie. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
  3. Do komentára pod článok nám napíšte kam by v prípade výhry poputovali vaše prvé kroky s originálnou českou „síťovkou“

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do stredy 17. marca 2019! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

6 KOMENTÁRE

  1. S tak krásnou síťovou bych sbalila svačinky dětem, náhradní kalhoty pro případ pádu do kaluže a vyrazila do parku a na hřiště 😉

Pridaj komentár