Misky Bimbou sú vyrobené z prírodného bambusového dreva, ktorých súčasťou je odoberateľná silikónová prísavka. Pomocou nej sa miska dokáže prisať na akýkoľvek povrch, čím dieťa nemôže misku prevrátiť a ani ju hodiť na zem.

Neuveríte, no v podstate sa na ňu môže aj zavesiť a mala by stále držať. Jedenie sa tak stáva o to zábavnejšie a rodičia majú oveľa menej starostí.

Bambus je vo svete, predovšetkým v Afrike a Ázii, mimoriadne využívanou rastlinou, či už na prípravu liekov proti rakovine, výrobu alkoholu, obľúbené bambusové ponožky a mnohé ďalšie výrobky. Misky Bimbou.sk sú tak vyrobené nielen z prospešného prírodného dreva, ale sú i mimoriadne ľahké a odolné.

Tri svieže farby, v akých sú misky Bimbou dostupné, posúvajú tohto užitočného pomocníka zároveň na módny doplnok vašej kuchyne, ktorý si zaručene všimne každá návšteva. Misky sú navyše maximálne prírodnou a ekologickou voľbou.

Dovoľte im, aby sa stali vašimi partnermi pri raňajkách, obede alebo večeri, a veľmi rýchlo si ich obľúbite nielen vy, ale i vaše deti. Pýtate sa na údržbu? Nie je o nič náročnejšia, ako pri bežnom kuchynskom riade. No ak vám môžeme poradiť, raz do mesiaca natrite misky kokosovým olejom, ktorý zabezpečí to, že misky budete mať vždy v najlepšom stave.

Pri príležitosti blížiacich sa Vianoc, vám M magazín.sk v spolupráci so značkou Bimbou, prináša jedinečnú súťaž, o misku so silikónovou prísavkou a lyžičkou, ktorá poteší každú domácnosť. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky bimbou_sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“

2. Verejne zozdieľate článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný

3. Do komentára pod článok nám napíšte, misku v akom farebnom prevedení by ste radi vyhrali

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do soboty 21. decembra 2019! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

3 KOMENTÁRE

Pridaj komentár