Temný thriller s netradičným názvom! Budinka je v poradí druhou knihou slovenského spisovateľa Tomáša Najta, ktorá ponúka ďalší príbeh napísaný na mobile. Sociálne siete, tajomná atmosféra a mnohé prekvapenia nechajú každého čitateľa v napätí až do poslednej strany. Na aké dejové línie sa môžu všetci fanúšikovia tohto knižného žánru tešiť?

Internetová zoznamka, facebook, či internet sú samé o sebe skvelými komunikačnými nástrojmi. Ich výhody ale zatieňujú prípady ľudí, ktorých dohnali až k šialenstvu. Ľudí, ktorí prišli o svoje životy pre svoju dôverčivosť, alebo len mali smolu, že na „druhom konci“ linky natrafili na pomätenú myseľ. Peter a Adam sa nikdy predtým nepoznali a v bežnom živote by na seba možno nikdy nenatrafili.

Pasca nachystaná v internetovom priestore pre kohokoľvek, kto mohol byť ľahkou korisťou, ich obidvoch priviedla do Budinky. Tichej dedinky pánu Bohu za chrbtom. Tak ďaleko za chrbtom, že mu vo výhľade na to, čo sa tu odohráva, clonia nielen blízke hory, ale aj hrubé múry domu hrôzy. Ani jeden z nich netuší, že má byť bábkou v podivnej hre šialených súrodencov.

Tí žijú v chorobnej predstave, že ich ruky sú čisté. Príbeh boja o holý život pár metrov pod niekoho podlahou je o zúfalstve a takmer nulovej šanci na záchranu. Bez zbraní a bez jedla, kde falošnou podmienkou oslobodenia jedného z nich malo byť zabitie toho druhého. Väznitelia však nepočítali s tým, že z Adama a Petra sa stanú priatelia odhodlaní prežiť.

M magazín.sk vám pri príležitosti uvedenia knižnej novinky Budinka na pulty slovenských kníhkupectiev, prináša jedinečnú súťaž o jeden výtlačok aj s originálnym podpisom jej autora – spisovateľa Tomáša Najta. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
  3. Do komentára pod článok nám napíšte názov prvej knihy, ktorú napísal slovenský spisovateľ Tomáš Najt

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do nedele 26. februára 2019! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

2 KOMENTÁRE

Pridaj komentár