Nitrianska skupina Gladiator absolvovala od novembra 2017 viacero koncertov v rámci svojej Akustik Tour. Počas jedného z koncertov, v domácej Nitre, nahrala aj live CD s akustickými verziami svojich hitov, ktoré je v týchto dňoch už k dispozícii širokej verejnosti. Krstným otcom albumu sa v trenčianskom Piano Clube na jednom z koncertov stal hudobný dramaturg a publicista Juraj Čurný.

Vyhrajte najnovší album slovenskej hudobnej skupiny Gladiator!!! CD obsahuje akustické verzie tých najväčších hitov!!!

„Sme veľmi radi, že pesničky, ktoré sme poskladali, sa ľuďom páčia, že chodia na koncerty a spievajú. Mali sme to šťastie a sme za to vďační,“ hovorí Miko Hladký, ktorý zároveň prezradil, že bolo plánom zaradiť skladby, ktoré fanúšikovia poznajú, no v novom šate. „Chceli sme tam aj svoje srdcovky, ktoré sme dlho nehrávali a chceli sme sa k nim vrátiť. Na normálnom rockovom koncerte sa to celkom nehodí, tak sme zúročili priestor, ktorý nám akustické turné vytvorilo a zahrali sme Okno z prstov, Sweet little mouse či Divoký dážď,“ dodal frontman skupiny Gladiator.

„Gladiator sa týmto albumom stal definitívne dospelou kapelou. Má na svojom konte anglické i slovenské albumy, kompilácie a aj live album. Akustik Live pre mňa potvrdzuje známu pravdu, že základom populárnej hudby je dobrá pesnička. A dobrá pesnička zafunguje ako v rockovej, tak aj v akustickej podobe,“ povedal o albume krstný otec Juraj Čurný. „K dokonalosti im chýba už len vianočná pesnička. Nepochybujem, že aj tú čoskoro doplnia do svojej diskografie,“ dodáva.

M magazín.sk vám prináša jedinečnú príležitosť zapojiť sa do súťaže o najnovší album slovenskej hudobnej skupiny Gladiator s názvom – Akustik Live a vychutnať si tak najväčšie hity nitrianskeho zoskupenia v originálnom prevedení. Ako sa do súťaže od CD Akustik Live zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj „LIKE“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou
  3. Do komentára pod článok nám napíšete názov vašej obľúbenej pesničky od hudobnej skupiny Gladiator

POZOR !!!

Súťaž prebieha do pondelka 30. apríla 2018! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

Pridaj komentár