S námetom pre jedinečný novodobý tanečný film pre mladých prišiel známy slovenský režisér, scenárista a textár, Dušan Rapoš (Fontána pre Zuzanu 1 – 3), ktorého réžie sa chopila Andrea Sedláčková (Fair Play, Musím ťe svést, Oběti a vrazi). Backstage je zároveň prvým filmom, v ktorom si zahrali jednotliví tanečníci úspešnej a známej slovenskej tanečnej skupiny The Pastels (jednu z hlavných postáv „Buddyho“ stvárňuje tanečník Tony Porucha) pod vedením choreografa Miňa Kereša a ich ženský protipól Ladylicious.

Vyhrajte lístky na premiéru tanečného filmu Backstage a zažite hudobné vibrácie v neopakovateľnej atmosfére!!! Ako sa zapojiť do súťaže?

Okrem tanečníkov sa vo filme v hlavných úlohách predstavia mladí talentovaní herci Mária Havranová (seriály: Oteckovia, Panelák, Pod povrchom) a Ondrej Hraška (Johankino tajomstvo, Láska na vlásku, Nedodržaný sľub).

Andrea Sedláčková spolu s producentmi stavili na istotu a po spolupráci na filme Fair Play obsadili do vedľajších úloh Romana Luknára a Judit Bárdos.

M magazín.sk spúšťa novú súťaž s dlho očakávaným slovenským filmom Backstage. Pre jedného výhercu sú pripravené 2 lístky na premiéru tohto tanečno-hudobného filmu, v ktorom sa predstaví množstvo známych tvárí nielen zo Slovenska, ale i z Českej republiky. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj „LIKE“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou
  3. Do komentára pod článok nám napíšete názov vašej obľúbenej pesničky, na ktorú si vždy radi zatancujete

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do nedele 25. februára 2018! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

6 KOMENTÁRE

Pridaj komentár