Chcete so svojimi priateľmi načerpať novú energiu a nadobudnúť rovnováhu tela a mysle? Máte radi farby? Tak to by ste určite nemali chýbať na podujatí JUST NEON YOGAby Huawei, ktoré sa uskutoční 15.4.2018 v Hant Aréne v Bratislave. V čom spočíva jedinečnosť tohto spojenia?

Vyhrajte lístky na najfarebnejšiu yogu na Slovensku!!! Exkluzívnu súťaž o účasť na JUST NEON YOGA by Huawei spúšťame už dnes!

Účastníci JUST NEON YOGY si budú môcť vychutnať dva druhy yogy – basic a power, a to veľmi netradične – pod UV svetlami a v sprievode živej hudby. Zároveň sa môžu tešiť na program v podobe vystúpenia speváčky Mirky Miškechovej, huslistu Marca Rajta, taktiež na všetkých čaká Beauty zóna s Oriflame, odľahčený gastronomický zážitok s radou LaktoFree od Raja a yoga workshopy s HYC a Flexity. Ambasádorkami JUST NEON YOGY sú známe moderátorky – Lenka Šóošová a Adriana Špronglová.

„Tento netradičný projekt som sa rozhodla podporiť preto, aby si ľudia vytvorili vzťah k yoge zábavnou formou a nemali o nej predsudky, že je to pomalé a nezáživné cvičenie,“ prezradila Adriana Špronglová.

Moderátorom tohto výnimočného podujatia bude herec Juraj Bača, ktorý priznal, že sám by chcel s cvičením yogy začať a zároveň by chcel mužom ukázať, že toto cvičenie nie je iba ženská záležitosť.

Partnerom JUST NEON YOGA sa stala aj spoločnosť Huawei, ktorá sa rozhodla motivovať ľudí k prirodzenému ľudskému kontaktu. Podľa výrobcu je smartfón síce dôležitým pomocníkom, no nemáme zabúdať žiť v prítomnosti a stretávať sa s ľuďmi aj na takýchto príjemných akciách.

JUST NEON YOGA je unikátny projekt, ktorý verím, že prinesie množstvo pozitívnych emócií, ojedinelých zážitkov a jedinečných okamihov. Rozhodli sme sa zapojiť do tohto projektu, keďže Huawei ponúka špičkové produkty v oblasti mobilnej fotografie, ktoré dokážu tieto unikátne momenty zachytiť akoby boli skutočné tu a teraz,“ povedal o spolupráci Roman Vaňko, marketingový riaditeľ Huawei.

Návštevníci svojou účasťou podporia aj projekt spoločnosti Oriflame – Farebné nemocnice, v rámci ktorého organizátori následne pomôžu s nákupom farieb potrebných na vymaľovanie a obnovu nemocnice.

M magazín.sk vám prináša jedinečnú príležitosť, osobne sa zúčastniť toho neobvyklého podujatia a prežiť nezabudnuteľný a príjemne strávený deň na JUST NEON YOGA by Huawei. Čo máme pre 2 výhercov pripravené?

  • 2 lístky na JUST NEON YOGA BY HUAWEI
  • Pitnýrežim od Gemerky
  • Produkty od RajolactoFree
  • Balíček Oriflame
  • Vstup do Hot Yoga centra
  • Protišmykovéponožky od Flexity

Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj „LIKE“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou
  3. Do komentára pod článok nám napíšete, koho by ste zo sebou na JUST NEON YOGA by Huawei zobrali

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do stredy 4.apríla 2018! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

Pridaj komentár