Na Slovensko prichádza nový trend pitia vody s  Waterdrop. Táto malá kocka s bohatou chuťou ovocia prijme úplne každého k pitiu vody. Waterdrop – mikrodrink, dodá každému poháru vody lahodnú chuť plnú botanických výťažkov a extraktov zo superpotravín z celého sveta.

Waterdrop predstavuje predovšetkým úžasnú myšlienku a veľké odhodlanie zmeniť spôsob pitia vody bez plastov, konzervantov, ale s množstvom vitamínov a antioxidantov. Je súčasťou zdravého životného štýlu. Waterdrop má celosvetovo jedinečnú receptúru. Jej výroba vzniká z najkvalitnejších rastlín a ovocia z celého sveta.

Waterdrop FOCUS Pripravte sa na jar a ochutnajte Waterdrop FOCUS, vynikajúci mix chutí zložených z exotického baobabu, aceroly a limetky. Kombinácia dokonale povzbudí a osvieži myseľ a podporí koncentráciu. Waterdrop FOCUS je plná vitamínov a antioxidantov, je bez cukru a umelých farbív. Waterdrop je v ponuke so širokým sortimentom mikrodrinkov, so sklenenými fľašami a dizajnovými puzdrami.

Pri tejto príležitosti vám M magazín.sk prináša jedinečnú súťaž o balíček Waterdrop, ktorý zaručene skvalitní váš každodenný pitný režim. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
  3. Do komentára pod článok nám napíšte vašu doterajšiu skúsenosť s mikrodrinkami Waterdrop

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do 24.3.2019! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

6 KOMENTÁRE

  1. Osobní zkušenost a mikrodrinky Waterdrop zatím nemám. Ale zrovna včera jsem si objednala CLEAN Set s lahví v designu FOCUS a už se moc těším až mi přijde a mikrodrinky ochutnám, neboť se dle všeho zdají být skvělé 🙂

  2. Osobnú skúsenosť s Waterdrop žiaľ nemám, ale veľmi rada by som to vyskúšala, lebo sladeným nápojom sa vyhýbam a som zástanca čistej vody, tak bude príjemná zmena si ju takto zdravo ochutiť 🙂

  3. Vlastnú skúsenosť s Waterdrop ešte nemám,ale veľmi rada by som vyskúšala v blížiacich sa teplých dní.Už sa teším na leto.

Pridaj komentár