Pripraviť dokonalý dezert alebo chutný zeleninový či pikantný aspik, nebolo nikdy jednoduchšie. VEGA Gél od Dr. Oetker je univerzálny neželatínový stužovač rastlinného pôvodu, ktorý je 100 % alternatívou k živočíšnej želatíne s certifikovaným logom VEGAN pre jednoduchšiu orientáciu a maximálnu dôveru spotrebiteľov. VEGA Gél skvele funguje aj s rastlinnými alternatívami mliečnych výrobkov, čím sa stáva skvelou voľbou aj pre vegánov. Jedno balenie vystačí na prípravu 500 ml krému alebo 250 ml aspiku. Dokonalo vyzerajúci zákusok či aspik teraz pripravíte nielen rýchlo, ale jeho chuť ulahodí všetkým chuťovým pohárikom.

Naopak, holandské kakao spája v sebe prvotriednu kvalitu, lahodnú chuť a tradíciu! Pri úprave kakaa tradičným spôsobom získava prášok krásnu tmavú farbu a príjemnú čokoládovú chuť. Holandské kakao Dr. Oetker obsahuje 10 % kakaového masla, ktoré využite pri pečení, príprave dezertov a krémov, na posypanie sladkých jedál alebo aj do nápojov.

Nielen tieto, ale i mnohé ďalšie dobroty vyrobené z prísad Dr. Oetker, si v priebehu neuveriteľných 125 rokov obľúbili milióny detí a dospelých po celom svete. Nie je sa čo čudovať, nakoľko je spoločnosť Dr. Oetker významným potravinárskym výrobcom prísad a zmesí na pečenie, dezertov a sladkých jedál v prášku, prípravkov na želírovanie a mrazenej pizze nielen na Slovensku a v Českej republike, ale i v mnohých ďalších krajinách sveta.

Ak aj vy patríte medzi priaznivcov tejto svetoznámej značky, potom neváhajte ani chvíľu a zapojte sa do súťaže o bohatý balíček plný obľúbených produktov od Dr. Oetker a potešte svojich najbližších sladkým prekvapením pripraveným s láskou. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“

2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný

3. Do komentára pod článok nám napíšte, aký produkt z ponuky Dr. Oetker sa Vám v domácnosti vždy minie ako prvý

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do piatku 23. apríla 2021! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

6 KOMENTÁRE

  1. Keďže veľmi často pečieme, tak je to určite vanilkový puding nakoľko mám aj syna, ktorý má veľmi rád sladké, tak doma mu moja mamička vypeka rôzne koláče od výmyslu sveta. A veľmi často používame aj vanilkovu krémovu náplň do tort, ktorú môžem len odporúčať

Pridaj komentár