Usporadúvanie vernisáží popredných slovenských umelcov sa stáva v dizajnovom showroome Stopka už tradíciou.

„Zmyslom týchto vernisáží je ukázať návštevníkom showroomu Stopka, ako môže umenie rôzneho druhu v luxusnom interiéri vyzerať. Hlavnou podstatou je dať ľuďom taký pocit, aby sa na vernisáži cítili tak komfortne, ako by boli doma v obývačke. Štýlový nábytok a umenie si totiž veľmi dobre rozumejú“, podotkla store manažérka showroomu Stopka – Aneta Vazačová.

Zahájenie vernisáže, ktoré sa konalo v priestoroch štýlového showroomu Stopka si nenechalo ujsť množstvo známych tvárí spoločenského života na Slovensku.

Medzi pozvanými nechýbala modelka a riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Karolína Chomisteková, ktorá je pravidelnou návštevníčkou vernisáží v Stopke, rovnako ako aj modelka a bývalá víťazka Miss Slovensko Veronika Husárová Vágnerová.

„Som veľkou fanúšičkou umenia a v Stopke sa mi páči práve to netradičné spojenie krásneho nábytku a zaujímavého a inšpiratívneho umenia. Vždy sa teším na ďalšie akcie, ktoré sa v Stopke konajú. Nielenže je tu vždy k videniu množstvo inšpiratívnych vecí z umenia a designu, ale je tu i skvelá a uvoľnená atmosféra“, dodala Karolína Chomisteková.

Svojho brata prišiel podporiť tiež známy architekt Karol Kállay a mnoho ďalších osobností zo sveta umenia, kultúry a šoubiznisu.

Fotografie Martina Kállaya pôsobia v priestoroch showroomu veľmi elegantne a dalo by sa povedať, že i veľmi príznačne.

Nábytok svetových značiek doplňujú fotografie, ktoré boli vyhotovené v rôznych kútoch sveta, z ktorých spomeňme Berlín, Kubu, New York či Benátky.

A odkiaľ pochádza nábytok v Stopke? Prevažne z Nemecka a Talianska. Lepšiu kombináciu sme si nemohli snáď nemohli ani len priať.

Výstava fotografií potrvá do konca júla 2019, taj si ju rozhodne nenechajte ujsť.

Pridaj komentár