Obľúbená značka Eucerin® predstavila ďalšiu inovatívnu novinku, ktorá splní všetko to, čo ste si kedy od vášho opaľovacieho prípravku priali. Špičkový krémový gél na opaľovanie s názvom Dry touch oil control, vám odteraz poskytne nielen prvotriednu slnečnú ochranu, ale i okamžitý zmatňujúci efekt na pokožke.

Aj keď si chvíle strávené na slnku väčšina z nás užíva už počas teplých jarných dní, netreba zabúdať na to, ako sa pred negatívnymi účinkami slnečného žiarenia aj patrične chrániť. Preto je používanie prípravkov na opaľovanie azda prvým krokom, ak chceme zabrániť poškodeniu pokožky slnečným žiarením, ktoré môže viesť k vzniku ďalších závažnejších ochorení, medzi ktoré patrí i rakovina kože.

Používanie a aplikácia mnohých prípravkov na opaľovanie je však pomerne nepríjemná, nakoľko sa ťažko nanášajú a zanechávajú pokožku mastnú a lepivú. Ako sa ale týchto nepríjemnosti zbaviť raz a navždy?

Značka Eucerin®, ktorá patrí do svetovej špičky v oblasti dermokozmetiky, prináša na trh krémový gél na opaľovanie Dry touch oil control s ultraľahkým zložením a špičkovou fotoochranou bez pocitu nánosu hutného krému na pokožke. Jeho inovatívna technológia pre reguláciu kožného mazu Oil Control kombinuje starostlivo vybrané ingrediencie a zmatňujúce pigmenty. Textúra prípravku sa ľahko roztiera a povrch pokožky zanecháva okamžite po aplikácii matný. Je nemastný, nelepivý a nezanecháva žiadne nepríjemné stopy.

Aj keď sa momentálne na žiadnu pláž pravdepodobne nechystáte, no chcete stráviť príjemný deň na slniečku, mali by ste už aj v tomto období použiť prípravok na opaľovanie. Jedine tak ochránite pokožku pred jej spálením a poškodením pôsobením slnečného žiarenia. Výskum značky Eucerin® potvrdil, že väčšina ľudí nerada používa prostriedky na opaľovanie, pretože na pokožke zanechávajú nepríjemné stopy, ostáva po nich lepivý pocit, ako i to, že ich hustá konzistencia sa pomaly vstrebáva.

Tieto dôvody stačia na to, aby sme na úkor svojho pohodlia prestali slnečnú ochranu používať alebo jej aplikáciu pravidelne opakovať. Výsledkom toho sú poškodenia pokožky na nechránených častiach tela, ktoré sú častokrát úplne bez ochrany. Vyvarujte sa tejto základnej chyby a doprajte si pohodlie prostredníctvom prípravkov na opaľovanie značky Eucerin®, vyvinutých na mieru individuálnym potrebám pokožky.

To, že v Eucerine myslia v prvom rade na kvalitu svojich produktov, sa podpisuje i pod ich klinicky overenú účinnosť, aktívne účinné zložky a inovatívne zloženie v rade solárnych prípravkov, poskytujúcich slnečnú ochranu pre suchú, citlivú, mastnú, aknóznu, či dokonca aj pokožku trpiacu slnečnou alergiou. Všetky prípravky na opaľovanie od Eucerin® spĺňajú nielen tie najvyššie štandardy slnečnej ochrany, ale tiež požiadavky havajského predpisu zakazujúceho niektoré látky v prípravkoch na opaľovanie, u ktorých sa predpokladá škodlivý dosah na krehké podmorské ekosystémy.

Pridaj komentár