Váš domov je plný zákutí a miest, ktoré sú priamo nočnou morou pre upratovanie. Človek premýšľa, koľko druhov vysávačov by si mal zaobstarať, aby všetky tieto miesta zvládol vysať rýchlo a bez námahy.

Rowenta myslí na to, ako vám uľahčiť život: Prichádza s novým bezdrôtovým vysávačom s flexibilnou násadou AIR FORCE FLEX 560, ktorý uprace tam, kam sa ostatné nedostanú.

Bezdrôtový vysávač AIR FORCE FLEX 560 možno zostaviť do dvoch variantov. Pre klasické vysávanie je vysávač vybavený flexibilnou tyčovou násadou s funkčným kĺbom. S týmto geniálnym vylepšením sa dostanete aj pod tie najnižšie profily nábytku – až 5x ďalej než s klasickým tyčovým vysávačom.

Ak potrebujete vysať len omrvinky z pohovky po večernom leňošení pri televízii, možno vysávač odňať od tyčovej násady a z klasického vysávača sa razom stane ľahký ručný pomocník. S výkonom 100 Airwattov vám neunikne ani tá najzapadnutejšia omrvinka v čalúnení pohovky. Nízkoprofilová hlavica s osvetlením LED odhalí prach v každom skrytom zákutí vášho domova. Lítium-iónová batéria umožňuje prevádzku vysávania až 35 minút bez nabitia, samotné dobíjanie vysávača trvá iba 3 hodiny.

Vysávač AIR FORCE FLEX 560 je vybavený škálou hubíc a kief pre upratovanie akéhokoľvek povrchu: Hravo si poradí s parketami, kobercami, dlaždicami i čalúnením. Súčasťou vysávača je praktický zásobník prachu s objemom 0,4 litra. Vďaka ergonomickému tvaru rukoväte a nízkej hmotnosti (len 3 kg), sa vám bude s vysávačom veľmi ľahko manipulovať. Zatočte nielen s prachom, ale aj s upratovacou únavou. Odporúčaná cena je 459 euro.

Pridaj komentár