Prechodné jarné obdobie vie byť ešte pomerne chladné. Mnohých z nás veru neteší, ak majú ísť opäť v raňajších mrazoch do práce, cestovať mestskou hromadnou dopravou alebo vlastným autom. O to viac sa snažíme zababušiť od hlavy po päty, aby sme nemuseli byť odkázaný na lieky proti kašľu a na horúčku. Ak sa vám ale naskytne voľný víkend, využite ho nielen na príjemné prechádzky v prírode na čerstvom vzduchu a mimo civilizácie, ale trávte nejaký čas s partnerom pod teplým paplónom a so šálkou horúceho čaju.

Vychutnajte si romantiku v chladných jarných dňoch pod perinou s partnerom! Napríklad aj takto …

Romantika pod perinou

Konečne si môžete nájsť čas byť s partnerom bez rušivých elementov, ako napríklad od správ zo sociálnych sietí a od pracovných povinností, ktoré vám výrazne zasahujú aj do súkromného života. Každý z nás potrebuje oddych, potrebuje romantiku pod perinou a prvé jarné dni s chladnými ránami sú na to ideálnym obdobím.

Na dotyk príjemné a krásne vzorované posteľné obliečky v jemných prírodných farbách v nás evokujú pokoj, čistotu, relax. Zababušte sa pod perinu a pritúľte sa k svojmu partnerovi. Nepoznáme nič lepšie!

Čítanie kníh

Veru, čítanie kníh je ideálnou aktivitou v tomto prechodnom období. Ak je počasie príliš škaredé a neumožňuje vám tráviť čas v prírode, spravte si „lenivý“ deň a otvorte si knihu, ktorú ste si už dávnejšie plánovali prečítať, len vám to čas neumožnil. Vytiahnite si knihu, na posteľ si dajte trojvrstvový prehoz, aby ste si ochránili obliečky od kvapiek kávy, ktorú rozhodne nebudete piť za stolom a vychutnávajte si ničnerobenie.

Trojvrstvový preto, pretože ten vám vydrží viac rokov ako obyčajný jednovrstvový. Čas vám pri čítaní kníh bude uchodiť veľmi rýchlo, ale uvidíte, vaša výkonnosť porastie a budete sa cítiť šťastnejšie. Čo tak to skúsiť hneď zajtrajší deň? Určite aj vy potrebujete po tak dlhej zime reštart.

Nechajte sa omámiť chuťou lahodného vína

Dokonalú atmosféru pri partnerovi a knihách podčiarknete pohárom kvalitného Rizlingu Rýnskeho. Je dokázané, že pohár vína denne podporuje imunitný systém. Samozrejme ale, nesmiete to prehnať.

Pozor ale, aby sa vám pohár tohto vynikajúceho vína nerozlial pri romantike aj na posteľnú bielizeň. To by bola veľká škoda!

Pridaj komentár