Filmový tvorca Steven Spielberg prichádza opäť s akčným dobrodružstvom Ready Player One: Hra sa začína,ktoré máte možnosť vidieť v slovenských kinách vo verzii 2D, 3D a IMAX 3D. Túto sci-fi lahôdku prináša na plátna našich kín distribučná spoločnosť Continental film.

Vychutnajte si nové vizuálne dobrodružstvo od neprekonateľného Stevena Spielberga v jedinečnej kino kvalite!!!

Film vychádza z bestselleru s rovnakým názvom od Ernesta Clinea, ktorý sa stal svetovým fenoménom.Nakrúcanie filmu trvalo tri roky. Samotný Spielberg prináva, že hoci išlo o jednu z najzložitejších výrob, bol preňho film akýmsi únikom z reality.Zobrazuje totiž všetky jeho predstavy o miestach, kam sa dostáva,keď sa ponorí do sveta fanázie.

Dej filmu sa odohráva v dvoch svetoch. Ten skutočný svet v roku 2045 je drsným miestom pre život. Ľudí trápi hladomor, chudoba, poškodená klíma či preľudnenosť. Wade Watts (Tye Sheridan) je stredoškolák, ktorý prišiel o svojich rodičov a nachádza tak ako ostatní ľudia jediné útočisko vo virtuálnom svete OASIS.

Je to miesto, kde môžete ísť kamkoľvek, robiť čokoľvek, byť kýmkoľvek – jediné limity sú vo vašej vlastnej predstavivosti. OASIS bol vytvorený geniálnym Jamesom Hallidayom.

Keď zomrel, nemal žiadneho dediča a zanechal po sebe len súťaž.Prvý, kto zdolá tri výzvy, z ktorých každá je odmenená kľúčom, a nájde zlaté vajce ukryté niekde v OASIS, sa stane dedičom všetkého.

Od jej vyhlásenia sa všetci, vrátane Wadea a jeho partie najlepších kamarátov, snažia rozpliesť hádanky, ktoré v sebe spájajú odkazy na popkultúru zo 70. a 80. rokov, a prevziať tak moc nad OASIS. Niektorí s dobrými úmyslami, iní s omnoho podlejšími.

O tom, kto prevezme moc nad OASIS, sa dozviete v epickom akčom sci-fi dobrodružstveReady Player One: Hra sa začínaod trojnásobného oscarového držiteľa Stevena Spielberga.

Pridaj komentár