Znie to jednoducho, no keď príde na lámanie chleba, zostávame častokrát v pomykove. Vybrať pánsky darček je na prvý pohľad pomerne jednoduchou úlohou, ktorá sa vie častokrát veľmi rýchlo zamotať.

Paradoxom je, že aj keď ste deň čo deň so svojim partnerom a hoci ho nadovšetko milujete, vybrať mu ten správny darček nie je vždy najjednoduchšie. Práve preto vám prinášame niekoľko tipov na darčeky poslednej záchrany, ale aj na originálne dary, ktoré sa môžu stať nezabudnuteľnými.

Preferujete klasické darčeky?

Kniha, album obľúbeného hudobného interpreta, alebo doplnky do auta sú darčeky, ktorými určite nič nepokazíte. Mnoho mužov sa však zaručene poteší aj klasickým jednoduchým darčekom istoty, ako sú ponožky a spodné prádlo. Aj keď tieto dary vedia rozhodne spraviť radosť, nezabudnuteľné Vianoce nimi partnerovi pravdepodobne nepripravíte.

Na čo ale nikdy nezabudne?

Pokiaľ je vašim cieľom pripraviť mu prekvapenia na ktoré len tak nezabudne, nemusí to byť zďaleka až také drahé. Ak aj ten váš vždy túžil po drahom športovom aute, splňte mu tento sen v podobe zážitkového darčeka.

Zaplaťte mu nezabudnuteľnú jazdu na štvorkolesovom tátošovi, aká sa len tak neabsolvuje. Prípadne si pre neho môžete pripraviť aj oveľa osobnejšie vianočné prekvapenia.

Premýšľali ste nad spoločnou dovolenkou?

Romantika na vyhriatej pláži, či pohľad na zasnežené hory? Ak máte už dlhšie vysnívanú spoločnú dovolenkovú destináciu a môžete si to dovoliť, kúpte letenky, prípadne zakúpte darčekový poukaz do hotela v ktorom si viete predstaviť spoločne strávené chvíle.

Dovolenka ako dar môže byť určite veľkým prekvapením, na ktoré sa budete spolu pripravovať a tešiť. V pároch sa totiž často stáva, že zo spoločných cestovateľských snov vzíde, pretože sa na ne zabudne, alebo chýba silnejší impulz aspoň z jednej strany.

Oddych je častokrát najväčším darom

Ak aj váš partner patrí medzi pracovne veľmi vyťažených, nehľadajte príliš akčný darček, ale skôr taký, pri ktorom si oddýchne a dostatočne zrelaxuje. Aj keď má každý muž iné preferencie a priority, ponuka rôznych rekreačných a relaxačných pobytov je v súčasnosti naozaj široká. Medzi mužmi sú najobľúbenejšie hlavne reflexné a thajské masáže.

Tie si váš partner užije a to či už pracuje fyzicky alebo musí dlho sedieť v kancelárii. Pre labužníkov sú tu zas originálne relaxačné pivné kúpele, ktoré spájajú potešenie z obľúbeného nápoja a kúpeľného relaxu. Veď ktorému pánovi by sa už nesnívalo, že mu jeho obľúbený nápoj tečie doslova potokom?

A keď sme už pri snoch …

Nie je nič krajšie ako si plniť sny. Každý ako malý sníva o tom, že bude kozmonaut, hasič či smetiar, alebo aj akékoľvek iné, deťom sympatické povolanie. Práve u mužov tieto sny pretrvávajú dlhšie a často na nich vôbec nezabúdajú. Na rozdiel od naozaj náročne splniteľných snov ako kozmonaut alebo prezident, mu dnes môžete celkom jednoducho splniť iné sny. A teraz sa podržte!

Sen o vlastnom pivovare? Žiadny problém!

Aj keď sa vám tomu nechce veriť, no čítate správne. Svojmu manželovi alebo priateľovi dokážete relatívne jednoducho splniť sen o pivovarníctve. Aj na Slovensku si už totiž môžete zakúpiť poukaz na tvorbu vlastného piva, prípadne sa na chvíľku stať pivovarníkom.

Jazda nielen na športovom aute vie byť zaujímavá

Mnohých pánov ešte z detstva láka, vyskúšať si riadiť ťažkú techniku. Ak tomu veríte alebo nie, niektoré spoločnosti na Slovensku ponúkajú zážitok aj v takejto podobe. Vďaka tomu sa aj veľký chlapi môžu vrátiť do detstva, kedy sa hrávali s malými atrapami stavebných strojov.

Degustácie

Každý muž, či už si to prizná alebo nie, je vo svojej podstate gurmán. Preto sa nemusíte obávať siahnuť napríklad po degustáciách dobrého vína, piva alebo tvrdého alkoholu. Ak váš partner patrí medzi fanúšikov rumu alebo whisky, rozhodnúť sa môžete veľmi rýchlo, pretože nájdete množstvo podnikov ponúkajúcich i takéto exkluzívne služby.

Muži sú stále deťmi

Aj keď to páni nie vždy radi počujú, drvivá väčšina z nich ostáva deťmi po celý svoj život. Toto pravidlo platí a vždy platiť bude. Každý muž má preto i svoje “slabé miesto”. Či sú to drahé autá a rýchla jazda, výšky, adrenalín, rôzne športy alebo iné zaujímavé akcie a podujatia. Ak chcete vymyslieť originálny darček pre muža stavte na zážitkové darčeky, ktoré sa stretávajú s väčším úspechom ako vecné. Skúste nechať svojho partnera prekonať strach z výšky napríklad skokom z lietadla. Pokiaľ viete, že by to mohlo byť pre neho príliš, skúste let balónom, alebo v malom lietadle. Ak je to zas fanúšik áut, určite ho poteší športová jazda na okruhu, prípadne adrenalínová škola šmyku plná rôznych nástrah. Potešiť však môže aj trošku náročnejšie potápanie, skúška lietania vo veternom tuneli, alebo dokonca streľba zo zbraní na strelnici.

Veríme že sme vás dostatočne inšpirovali k tomu, aby boli tohtoročné Vianoce nezabudnuteľné nielen pre vášho partnera, ale možno i pre vás oboch.

Pridaj komentár