Aj vy sa už neviete dočkať letných teplých dní a dlhých večerov strávených s rodinou na terase? Ak áno, určite by ste nemali čakať a mali by ste si čím skôr pripraviť program na celé letné prázdniny. Ak chodievate k moru, teraz je ten ideálny čas na objednanie vytúženej letnej dovolenky.

Vyberte si letnú dovolenku pri mori už teraz!!! Máme pre vás niekoľko zaujímavých tipov!

Destinácia

Ak si chcete vybrať naozaj dobrú dovolenku, najskôr si musíte ujasniť, či chcete rušnejšiu prostredie, s množstvom diskoték a zábavných parkov, alebo chcete pokojnejšiu destináciu mimo rušných ulíc a mimo obchodov, s kúzelným výhľadom na pláž. Každý jeden z nás má iné požiadavky a predstavy. Ak sa rozhodnete pre jednu z týchto dvoch volieb, môžete „vyraziť“ na web stránky cestovných kancelárií a začnite hľadať svoju vysnívanú dovolenku.
Ak chcete pokojnejšiu destináciu, odporúčame dovolenku na Zakynthose, Sardínii, Korzike, či na Elbe.

Konkrétne na Zakynthose a Sardínii nájdete krásne zákutia a hotely, ktoré sú mimo rušných centier, čo vyhovuje nielen rodinkám s malými deťmi, ale i starším ľuďom. Costa Smeralda a Navagio sú najväčšími lákadlami Sardínie a Zakynthosu.

Cena

Okrem destinácie bude bezpochyby dôležité stanoviť si dovolenkový rozpočet. Ak si chcete dopriať luxusnejšiu dovolenku, potom si vyberajte Sardíniu, Korziku a Sicíliu. Ak si ale tentokrát vyberiete lacnejšiu, tak v tom prípade vám odporúčame nahliadnuť na ponuky dovoleniek v Bulharsku, Grécku a Turecku. Cena je dôležitá. Nezabúdajte okrem toho aj na to, že aj na dovolenke miniete nejaké peniaze, či už na suveríny, alebo aj na stravu, občerstvenie, miestne špeciality a pod.

Neváhajte a vyberajte čím skôr

Ak nechcete toto leto stráviť len doma, vyberajte si z ponuky letných dovoleniek dovolenku už teraz. Ak chcete exotickejšiu dovolenku, napríklad spomínanú Sardíniu, dovolenku kupujte už teraz, pretože pred začiatkom letnej sezóny budú už dovolenky na tento ostrov beznádejne vypredané. Ak nemáte zabezpečené poistenie a chcete ho, čo najskôr si nájdite cestovnú poisťovňu, ktorá ponúka ročné cestovné poistenia. Viac sa vám oplatí práve to, ako iba samotné poistenie na dovolenku.

Pridaj komentár