Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje v rámci predajného obdobia september 2020 dve nové podkladové bázy s názvom Magix. Či už siahnete po tej s hydratačným alebo zmatňujúcim efektom, nedáte nedokonalostiam na pleti žiadnu šancu.

Obe podkladové bázy sú totiž skvelým riešením pre mnohé potreby dámskej pleti. Tá hydratačná zaistí hydratáciu a rozjasnenie pleti a zmatňujúca ju zas dokonale vyhladí a zanechá pleť matnú.

Hydratačná podkladová báza Magix

Objem: 30 ml, Bežná cena: 9,90 €

Hydratačná podkladová báza vytvára svieži hydratačný podklad pod make-up a predlžuje jeho trvácnosť. Má osviežujúce zloženie, ktoré sa rýchlo vstrebe. Obsahuje komplex Magix s morskou vodou, za ktorou sa skrýva kombinácia hydratačných zložiek a výťažku z morských rias, ktorá osviežuje a hydratuje pleť. Báza je vhodná pre suchú a dehydratovanú pleť.

Zmatňujúca podkladová báza Magix

Zmatňujúca podkladová báza vytvára pod make-up matnú bázu bez lesku a predlžuje jeho trvácnosť. Vyhladzuje textúru pleti, prekrýva nedostatky, póry a jemné línie. Rýchlo schne a pri nanášaní make-upu sa nelepí. Obsahuje zmatňujúci komplex Magix so zmesou oxidu kremičitého pre okamžitú elimináciu lesku a matnú pleť po celý deň. Báza je vhodná pre mastnú a zmiešanú pleť.

Pridaj komentár